TFF 2.LİG 9.HAFTA / SAMSUNSPOR'UMUZ - Kastamonuspor 1966

Başlatan Levent ÖCAL, 17 Ekim 2018, 17:43:18

« önceki - sonraki »

cembaba

Bugün itibariyle yaklaşık 8-9000 bilet satılmış. Sayı muhtemelen 25.000'i görür. Taraftar desteğiyle birlikte bu maçı da alalım Allah'ın izniyle. Takımın düzeni artık oturdu gibi. Çok önemli bir şey olmadıkça diziliş değişmez. Kastamomu takımı da iyi bir takım. Bu maç bizim için çok önemli. Kendimizi ispat etmek ve rakiplere göz dağı verme açısından. Kazanalım inşallah.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GurbetciFanatik

Slm arkadaslar
9 günlügüne Samsunuma geldim.
Gelmisken illa ki maça gidilcek nasip olursa , dün bilet aldim bana dogu alt tribünden verdiler blok 129 nasil ora ?

celebi

Sbç bin olduğu yer orası. Gerçi sen onlara 2 blok diğer taraftasın

eprianu

Bulvar AVM'ye de stant açılmış. Az önce Facebook'ta gördüm. Bilet alacakların bilgisine.

mehmet yılmaz

Maça çok ciddi bir ilgi varmış. Erken gitmek iyi olur. Son ana sıkıştırılınca elektronik sistemin hızı yetişmiyor.
Taraftar desteği ile kazanacağımızı düşünüyorum.
Hoca, Bodrum 11'ini bozmayacaktır.

_SoN_

Marataon kısmında önceki stadımızda taraftar grupları varmıydı? benmi hatırlayamıyorum, yada bu yeni satattamı çok göze batmaya başladı?

orucreis

Alıntı yapılan: _SoN_ - 20 Ekim 2018, 18:32:21
Marataon kısmında önceki stadımızda taraftar grupları varmıydı? benmi hatırlayamıyorum, yada bu yeni satattamı çok göze batmaya başladı?

Eski stadda maraton üstte idi sbç. Sonrasında ne olduysa bir anda aşağıya indi öyle kaldı. Şimdi yeni stadda aynı gelenek diye maraton altta devam ediyor. Maraton tribününe aslında gerek yok. Takım havayı bulunca veya gaza gelince kimsenin yönlendirmesi olmadan iş yapıyor. Ama sbç orda olduğu için kimsenin icinden bişe gelmiyor.

tactician

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 20 Ekim 2018, 14:42:36
Hoca, Bodrum 11'ini bozmayacaktır.

maalesef zorunlu bir değişiklik var.
bahattin sakatlığı nedeniyle kadroda yer almıyor.

jean

Bu adam niye sakat kaliyor bu kadar tam forumdayken olmadi simdi

_SoN_

mehmet yılmaz

Resmi site de yazmış, Bahattin oynamayacak :(

http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=3827

Çok kötü bir haber bence. Yerine Erhan Şentürk oynarsa bir nebze telafi ederiz ancak tutup da Beşir'i oynatırsa büyük sıkıntı olur.

ata55

Bahattin'in Bodrum deplasmanında sakat sakat oynadığı söyleniyor. Performans düşüklüğü ondanmış demek. Ama hoca onu 2-0 olunca erkenden alabilirdi. Zorlaması yanlış olmuş. Erhan Şentürk'ü çok geç sokmuş oyuna. Olmaması dezavantaj. Umarım yenie M. Beşir oynamaz.

isa55

Bugün de kazanırsak seri 9-10 maca doğru gider.

5trawberry

Her ne kadar begenmesem de, Beşir oynasın ve takımdaki rolünü kendi belirlesin. Bu düşüncemde takımın son haftalarda yan top oynaması da etkili kafa vuruşlarında  belki skor üretebilir.

ata55

M. Beşir geçen sezon 4 gol atmış. 2 tanesi boş kaleye. 2 tanesi kafa golü. Golcü değil, pivot santrafor da oynayamıyor.