ZTK 3.Tur / Diyarbekirspor A.Ş. - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _Jack Daniels_, 23 Eylül 2018, 12:43:17

« önceki - sonraki »

_SoN_

dikkat ediyorum spiker hiç yılport ön adını kullanmıyor, bizim ismimiz yılport samsunspor olmamışmıydı ?

evolution55

bahattin dışarı attı, kubilay 2'dir direğe takılıyor. şansızlık var.

oguz_5528

Bu nasıl bir şanssızlık ...bahattin'in kaçırdığı da bi o kadar beceriksizlikti

evolution55

Sadece Samsunspor

Ofsayttaki adam topa degmedi. Ben mi yanlis gordum

GurbetciFanatik

Takim cok güzel oynuyor bence.
uyuz uyuz sagdan sola oyun yok.
Takim hemen gole gidiyor ve cok pozisyonlara girdik atamadiok sansizlik beceresizlik.
Bu Kupa maclarinda Taraftarimiz ikiye ayriliyor devam diyen var cikalim lige konsantre olalim diyen var.

Sahsi fikrim elenelim hedef Ligde sampiyonluk .Oldum olasi zaten Türkiye Kupasi maclarina bakmam sevmem.
ALLAH korusun sakatlik olabilir kart cikabilir önemli mac öncesi.

Söyle ceyrek yada yari final oynasak hadi iyi gelir elde ederiz dicem oda imkansiz.
Yok daha 4 Tur 5 tur sonra cift macli 32 takim elemeli yok abi bunlarla ugrasacak zaman yok benim sahsi fikrim.

eprianu

Buz gibi golü yediler. Hay sizin hakemliğinize...

evolution55

evolution55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 25 Eylül 2018, 16:06:45
Takim cok güzel oynuyor bence.
uyuz uyuz sagdan sola oyun yok.
Takim hemen gole gidiyor ve cok pozisyonlara girdik atamadiok sansizlik beceresizlik.
Bu Kupa maclarinda Taraftarimiz ikiye ayriliyor devam diyen var cikalim lige konsantre olalim diyen var.

Sahsi fikrim elenelim hedef Ligde sampiyonluk .Oldum olasi zaten Türkiye Kupasi maclarina bakmam sevmem.
ALLAH korusun sakatlik olabilir kart cikabilir önemli mac öncesi.

Söyle ceyrek yada yari final oynasak hadi iyi gelir elde ederiz dicem oda imkansiz.
Yok daha 4 Tur 5 tur sonra cift macli 32 takim elemeli yok abi bunlarla ugrasacak zaman yok benim sahsi fikrim.

dediğin çıktı, kırmızı kart irfan

GurbetciFanatik

orucreis

Desiqner

İlk pozisyonda İrfan adamdan kaçıyor sarı veriyor gerizekalı hakem.Diyarbekirliler tam alt lig kaşarı...

eprianu

Iki üç maç ceza yer Irfan. Hiç gereği yoktu.  Yazık oldu.

GurbetciFanatik

Neyse bitti.
Iyi oynadik atamadik direklere takildik ve becerisizlik.
Saglik olsun. Irfan kendine hakim olmaliydin.

Sadece Samsunspor

Bu sene bize verilen hakemler hep leş iddaaci hakemler