TFF 2. Lig - 3. Hafta - SAMSUNSPOR'UMUZ - Sancaktepespor

Başlatan ata55, 09 Eylül 2018, 20:53:42

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 2. Lig - 3. Hafta - SAMSUNSPOR'UMUZ - Sancaktepespor
16 Eylül 2018 Pazar
Yeni 19 Mayıs Stadyumu

rakip 6 puanla geliyor ama içeride kazanırız.

muzaffer4

Yeneriz ve bir daha bırakmamak üzere liderlik koltuğuna otururuz

5trawberry

Seyirci rekoru ile galip geleceğimiz bir maç olmasını ümit ediyorum. Çevremdekileri maça gelme konusunda net şekilde uyarıyorum. Bu sehre inananları boş tribünlere karsi oturtma hakkımız olmadığını düşünüyorum. Rabbim utandırmasın.

_SoN_

Bu maç için ne yapıp edip o stadı doldurmalıyız,şartları sonuna kadar zorlayıp maça arkadaşlarımla beraber geleceğim,mutlaka ama mutlaka bu maç için stadı doldurmalıyız,bu maçta galip gelmemiz çok önemli.

eprianu

Rakip namağlup gelecekmiş. Severiz biz kaybetmeyen takımları. Şimdiden üç puan yazabilirsiniz bize.  ;D

mehmet yılmaz

Galip geleceğimize olan inancım tam. Zor olur kolay olur, bilemem ama üç puan bizim olur.

ata55

30 bin şimdilik zor ama 20 bini buluruz
bahattin iyileşmiş, iyi oldu

orucreis

3-0 bizim. Hele ki erken gol bulursak Sancaktepenin içinden geçeriz. Hoca eleştirileri anladı bu maç mantıklı birşeyler yapar Bahattin iyileşmiş. İç sahadasin. Daha ne olsun

yirmiuc

Insallah kalabalik bir taraftar grubuna oynar ve kazaniriz.
Aksi durumda Taner hocaya da guven azalir.

mehmet yılmaz

Bugünden bilet kuyrukları başlamış. Amed maçından daha kalabalık olacağını tahmin ediyorum.

Hocanın savunma kurgusu ve isimlerini bozacağını düşünmüyorum. Yani, Furkan - Erhan, Ercan, Şahin, Canberk ile başlayacak. Burada orta alan ve hücum hattı önemli. 4-4-2 mi, 4-3-2-1 mi oynayacak? Ayrıca oyuncuların bireysel tempolarını yükseltmeleri de önemli. Kazanmak dileği ile.

Sadece Samsunspor

Ben anlamiyorum bu bilet passonun internet sitesinden cok rahat aliniyor yukleniyor bu kuyruk nedir. Kagit bilet almak bu kadar kuyruk olusturmaz tahminim

Karabudun

Güney Kale'den epey bilet satılmış. Sevindim kendi namıma.

adige73

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 14 Eylül 2018, 18:38:43
Ben anlamiyorum bu bilet passonun internet sitesinden cok rahat aliniyor yukleniyor bu kuyruk nedir. Kagit bilet almak bu kadar kuyruk olusturmaz tahminim
kağıt bilet varken insanlar passo ya para vermek istemiyorlar

Sadece Samsunspor

Passoya ne parasi veriliyorki yilda 1 kere 20 lira mi neydi. Hala oyle degilmi

evolution55