TFF 2.LİG 1.HAFTA SAMSUNSPOR'umuz- Amed Sportif

Başlatan samsun 55, 17 Temmuz 2018, 18:26:27

« önceki - sonraki »

_samsunspor_

futbolcu

evolution55

İyi başladık hele muhammed beşir atmış olsa 1-0'dı

_samsunspor_

evolution55

GurbetciFanatik

Haber aks mubarek 10dk donuyor 10 saniye gösteriyor  :( :( :( :(

Sol Açık

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 02 Eylül 2018, 20:44:53
Haber aks mubarek 10dk donuyor 10 saniye gösteriyor  :( :( :( :(

Kendi sitesinde ben de izleyemedim, aşağıdaki linkte hiç sorunsuz izledim. Bunu denemediysen, bir dene derim...  ::)

http://web.canlitvlive.io/izle/haberaks-tv.html

Sol Açık

İlk yarıda net şekilde daha iyi bir takım olduğumuz göründü. Rakibe pozisyon vermediğimiz gibi, pozisyona dönebilecek bir durum da oluşmadı. İstediğimiz kadar pozisyon da söylenemese de gol olabilecek 3-4 an vardı ve bu da hiç az değil. Özellikle de sezon başında (örneğin; çılgın transferler yapan Karagümrük içeride ilk maçını kaybetti veya Gaziantep 20 yaş civarındaki oyuncularla kazandı), ve özellikle de bu kadar kötü bir zeminde! Zemin cidden çok kötü ve bence rakipten daha fazla bizi zorluyor.

Rakip de tamamen teslim olmuş ya da olacak bir takım değil. Bizim 11'imiz 25.7, Amed'in 11'i ise 27.6 yaş ortalamasında. Yani o kadar da zayıf bir takım olduklarını düşünmüyorum.

Bir gole ihtiyacımız var, 2.yarıda bunu bir şekilde bulmamız gerekli. Hücumda yeterince çoğaldığımızı düşünmüyorum (her ne kadar son yıllarla kıyaslandığında çok daha iyi olsak da). İrfan gerçekten çok önemli bir oyuncu ve takımın lideri, bu çok belli. 2.yarı Kubilay ve Erhan Şentürk hamleleri de gelecektir. Umarım kazasız belasız ilk maçımızı alırız.

evolution55

evolution55

evolution55

_SoN_

binikalamadım

zemin kötü bu kadar sarı kart görmemiz beni endişelendirdi dağınık ama etkili ve baskılı oynadık 4-5 gol atabilirdik ama olmadı

evolution55

Çok sarı kart gördük evet ama neyseki galibiyet ile başladık

twitter