TFF 1. LİG 2020/2021 5. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 3 İstanbulspor

Başlatan cembaba, 06 Ekim 2020, 12:26:51

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Futbolculara Avmlerde gezme yasağı getirilsin, şaka gibi.

cembaba

İstanbul, Eskişehir, Keçiören 9 puan çıkarırsa takım müthiş bir şey başarmış olacağız. Hele Altay-ADS gibi rakiplerimizin birbirleriyle oynayacağı maçlar varken.

_SoN_

Uzun bir aradan sonra iyi bir haber vereyim renktaşlara :)

Bugün yapılan Covid-19 test sonuçlarında herhangi bir oyuncumuzda pozitif vakaya rastlanmamıştır.

ugurozkan

Takım zaten sürü bağışıklığına geçti.

KocumVolkan

İddaa bize 1.55 vermiş ve favori göstermiş, beraberlik 2.95 ve istanbula da 4.00 demişler.

Çok gerginim şu maç futbol  önemsiz, bir şekilde 3 puan alsak çok mutlu olacağım.

maço

3 puan bizi bambaşka havaya sokabilir.
Eskişehir ve bence kalitesiz takım olan Keçiören ile oynayacağız.

Çok çok önemli maç.

_SoN_

Maç günü geldi çattı, çok zor bir maça çıkacağız, önemli eksiklerimiz var, ileride Tomane, orta sahada gökhan alsan,pluman,saveseviç defansta boli oynayamayacak gibi. Bunlar bizi etkileyecektir kesin, ama diğer oyuncularımızın Hocanın her zaman söz ettiği takım oyunu ve mücadeleci yapılarıyla ellerinden geleni yapacaklardır.

Ben İstanbulspor gibi güçlü bir rakibin karşısına böyle eksiklerimizin olduğu bir zamanda iki tane savunma yönü güçlü defansif orta saha ile başlamanın faydalı olacağını düşünüyorum, takım içinde bunu yapacak Ferhat var, ama hoca ne hikmetse onu oynatmıyor, basın niye oynatmıyorsun diye sormuyor bile, bu maçta da oynatmayacağını varsayarsak, elinde muhsin ve oğuz var onları kullanabilir, bu ikilinin önünde kubilay, solunda tamamen iyileşmişse gyse (değilse guido) sağda burak çalık, en ileri uçta ise Ahmethan olacaktır. Ahmethan ileri uçta rakip takımı en fazla yoracak ve orada topla mücadele edecektir.

Benim elimizdeki kadro ile bu maç için düşündüğüm taktik ve oyun aşağıdadır. Takımımıza şimdiden başarılar dilerim.

kavak_55

Veli yok malasef COVİD den dolayı yerine Ercan oynar gibi. İstanbulspor da eksiklik varmı diye bakıyorum adamlarla ilgili bir habere rast gelmedim. Rakipler bizim her durumumuzu medyadan öğrenebilir. Büyüklük oynadığın ligden değil takımın tarihinden adından geliyor . Bu bizim için avantaj olsada rakipler içinde bilgilenme konusunda avantaj sağlıyor. Hayırlısı bugün oyun hiç önemli değil sadece kazanmak yeterli bence 1: 0 olsun bizim olsun inşallah.

_SoN_

Veli'yi bende yok diyordum ama dünki idmanda vardı, covid olsa idmana nasıl çıkacak ?

ask55

Tam kadro bile çıksaydık çok zor geçecek bir maçtı bence.
Şimdi işimiz daha da zor.
Ancak her zamanki gibi maç saati gelince kazanacağımıza dair bir umut yeşerdi :)
2-0 alıcaz inşallah.Kubilay, Gyasi atar.

55.hakan

İçimde maçı çok rahat alacağımız hissi var nedense.

Sadece Samsunspor

Nurullah
Caner yameogo yalcin kerem
           Muhsin oguz
                Kubilay
      Guiodo         burak
                 Nadir

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 17 Ekim 2020, 12:40:08Nurullah
Caner yameogo yalcin kerem
           Muhsin oguz
                Kubilay
      Guiodo         burak
                 Nadir

Yameogo'nun oynamasına sevindim ama neden Gyasi yok?

_SoN_

Veli idmanda vardı ben hayal görmediysem, bu nasıl iştir bakıyorum kadroda yok,onun dışında dizilişte bana göre Nadir dışında süpriz yok, ön iki defansif orta saha ile başlamak, yani taktiği dediğim şekilde değiştirmek bu maç için olumlu olmuş.

Sadece Samsunspor