87- Nikolay Emilov Dimitrov

Başlatan Kaya, 17 Ocak 2013, 16:18:58

« önceki - sonraki »

55(tuncay)55

kalptenþimþek

tv de izleyince şaşırdım.. adam türkçeyi atila cebeciden daha güzel konuşuyor

HoliganSamSunLu

denizli maçındada rizedeki gibi oynasın bu maç bizimdir.

5trawberry

Kenarlara kaçma az sorumluluk al, vur bas gömçür...
Potansiyelin var ama, cesaretin yok. Çalım atmakla olmuyor Dimitrov başkan.

maviay55

adamın tüm şevki gitti besim hoca.. başka adam mı yoktu oyundan alacak söverek çıktı adam  :rulet:

##kdc##

bu adamın futbol zekası tekniği bizim takımdan kat kat üstte, hergün idmanlardan sonra yarım saat - 45 dakika ek idman yapıyor. 90 dakika boyunca ne yapacağı belli değil, rakibe tehlike oluşturuyor işte. Niye alırsın be adam bunu oyundan, kazanmışındır umarım Kemal'i şimdi. Bir ara Doğan'ımız vardı harbi ne oldu ona kazandık mı onu da??

erkutdem55

Her idmandan sonra ekstra idman yapan adamı 55'te çıkarıyo hoca.Söyleyin şu adama gitsin gezsin Atakumda idmanlardan sonra ekstra çalışma falan yapmasın,emeğine yazık.Hep kötü oynasa bile insan bu gayretine saygı duyar.Hoca değilsin de insan da değilsin besim durmuş.

Sioux

Dimitrov bugün Mustafa Kayabaşı ile beraber takımın en kötü 2 isminden biriydi bence. Ha, yine de oyundan çıkar mıydı, tartışılır. Hadi çıktı diyelim yerine Serkan Çalık girmeliydi, en kötü Ahmet Arı girmeliydi.

erkutdem55

Ne kadar kötü olursa olsun bizim yetenek fakiri takımda bu adam ancak maçın bitiş düdüğüyle maçtan çıkar,başka da çıkmaz,çıkmamalı.

beşnumara

Devre arası gelen oyuncularda bir gerginlik,mutsuzluk,huzursuzluk görüyorum. Ben mi yanlış görüyorum acaba?

cgr

Alıntı yapılan: beşnumara - 11 Mart 2013, 02:43:38
Devre arası gelen oyuncularda bir gerginlik,mutsuzluk,huzursuzluk görüyorum. Ben mi yanlış görüyorum acaba?

Bu sadece devre arası gelen oyuncular için geçerli değil ;) Kalan sürelerini hesaplayanlar bile varmış ;)

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Noldu sana adamim ya dokuluyorsun 2 haftadir

5trawberry

O kadar da kötü değildi. Takımın ayakta kalan isimlerindendi.

ibo055

Dimitrov'un sahada ne iş yaptığını ve takıma ne gibi bir katkı sağladığını hala çözmüş değilim rize maçından sonra  ne oldu bilen varsa söylesin