87- Nikolay Emilov Dimitrov

Başlatan Kaya, 17 Ocak 2013, 16:18:58

« önceki - sonraki »

5trawberry

Ekigho yerine düşünülebilir mi acaba..

Kodalak

bence gelmesin,2-3 maç oynayan(maç seçiyor) bir futbolcu sonrası yalan...

Shane_Falco

Biz düşünsek de maliyeti çok fazla paralı takımlardan birine gidecektir bu sezonda...

Lusage

Daha Musa Sinan kadar bir performans sergilediğini görmedim. Kasımpaşa'dan sonra iyice düştü.

özkan

##kdc##

Dilaver'in Giresun'a attığı golü saymazsak son 5 senede Apo ve Dimitrov'dan başka frikik golü atan oyuncumuz yok. Adam sezon başında gelsin, takımla beraber kampa girsin, adam gibi de bir hoca olsun başımızda hem kanattan hem duran toptan silip süpürür ligi.

Tabi önce hayırlısıyla bir önümüzü görelim.. 

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: ##kdc## - 23 Mayıs 2014, 13:38:00
Dilaver'in Giresun'a attığı golü saymazsak son 5 senede Apo ve Dimitrov'dan başka frikik golü atan oyuncumuz yok. Adam sezon başında gelsin, takımla beraber kampa girsin, adam gibi de bir hoca olsun başımızda hem kanattan hem duran toptan silip süpürür ligi.

Kesinlikle Umar falan hikaye, kanatta Niko olsa bambaşka olur.

55.hakan

Her geçen sene performansı düşüyor.Bizdekinden kötüydü Bolu da.Sağ kanatta oynayacak oyuncularımız var zaten.

emre

sağ kanat değilde 2 tane sağlam orta sahanın önünde forvet arkası olarak çok iş görür. Ama Bolu'da ki performansından haberim yok.

Burak

Alıntı yapılan: ##kdc## - 23 Mayıs 2014, 13:38:00

Sefa 3-3 lük Karabük maçında atmıştı Emenike'nin Türkiye'deki ilk maçıdır aynı zamanda  :) 2009 ağustos eylül falandır :)

Ayberk

sercan atmıştı abi karşıyakaya.

5trawberry

Caner atmıştı ligin son maçıydı ama kime attı hatırlamıyorum :)

ChucKeR

sercan manisa hatırlıyom ben de

5trawberry

Düşündüm de, mevcut kadromuzda o yılın Dimitrovu olsaydı neler olurdu.