87- Nikolay Emilov Dimitrov

Başlatan Kaya, 17 Ocak 2013, 16:18:58

« önceki - sonraki »

sadece55

aslında sıkıntı açık alan oynayamıyoruz.Orta sahalarımız pas yapmak yerine kanatlara çekiliyorlar bu sefer kanat oyuncularımız etkili olamıyor

mehmet yılmaz

Formundaki düşüşün farkında. Özel bir sebebi yok, futbolda zaman zaman oluyor böyle diyor. Türkçesi çok iyi. Samsun'u çok beğeniyor. Küme düşmeye ihtimal bile vermiyor, aklı halen play offta. Daha çok gol atmam gerektiğinin farkındayım diyor. Hücumda sağ, sol, forvet arkası, üçünü de oynarım ama en verimli olduğum yer sağ açık diyor. Çok daha fazlası ve ayrıntıları derginin nisan sayısında olacak...

erkutdem55

Ben açıkta yeteri kadar topla buluşamadığını düşünüyorum.Canberk varken o destek veriyordu ama yokken bekten destek gelmeyinceönde kayboldu sanki.Dimitrov öyle diyosa,ben yanlış yorumladım demek ki.Bilgilendirme için teşekkür.

5trawberry

Seneye iyi bir yapılanma ile, Süper Lig hedefi olacak takım oluşursa elde tutulması gereken öncelikli isimlerden.

brigand

Bence de Dimitrov önümüzdeki sezon iyi bir yapılanma içinde olması gereken bir isim. Konumumuz rahat olmadığı için bu tür konuları gündeme getirip tartışamıyoruz.

5trawberry

şov bekliyorum Dimitrov'dan..

Sadece Samsunspor

Aynen öyle bugün şov yapacak bence

seyf55

hadi Dİmo  göster kendini çıldırt bizi :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey:

Theofanis Gekas

SametYılmaz55

helal olsun sana Niko >l< >l< >l<

Furkan

alperen

Ters ayakla o nasıl bi muz ortaydı hacııı,adamsın :-*

Sadece Samsunspor

Şov yapıyor be süpersin ortaları harika

ismail

bu adama kafana göre takıl demek lazımmış :)

Gorkem

teşekkürler dimitrov hep böyle devam