11 - Halil İbrahim Pekşen

Başlatan ibrakadabra55, 15 Nisan 2012, 15:35:55

« önceki - sonraki »

Stoper

2012-2013

İlk profesyonel maçına çıktı,sezonun ilk karşılaşması olan Tavşanlı Linyitspor'a karşı 90 dakika sahada kaldı.O sezon 7 lig maçı,1 Türkiye kupasında forma giydi.Lig maçlarının 3'ün de ilk 11 başladı.Kupa maçında da 90 dakika sahada kaldı.Utanç verici bir maç olan Sivas 4 Eylül belediye maçında vasatı geçemedi.

2013-2014

Sezonun ilk yarısında Samsunspor'umuzun kadrosunda yer aldı.Türkiye kupasında Aydınspor'a karşı ilk 11 başladı ve 60 dakika sahada kaldı.Devre arasında 2.lig takımı olan Eyüpspor'a kiralandı.17 maçta forma giymiş,bunların 4'ün de 90 dakika sahada kalırken 2 maçta da 89'da oyundan çıkmış.Geri kalan maçlarda ortalama 50-60 dakika süre almış.Sezonu 4 golle tamamlamış.

2014-2015

Bu sezon 6 haftayı geride bıraktık.Türkiye kupasında Diyarbakırspor'a karşı 90 dakika oynadı.3 lig maçında forma giydi.Bunların 2'si ilk 11,Antalyaspor ve Adanaspor.. Antalya maçında 52 dakika oyunda kaldı.Adanaspor maçında ise 46 dakika.Kayserispor maçında 36.dakika da oyuna girdi.

Üstüne koymasını beklerken o sıçramayı yapamadı.Sadece Adanaspor maçında Mbilla'ya yaptığı asist hafızamda.Özetini izlediğim Diyarbakırspor maçında da rakibini geçip penaltı kazandırmış.Belli yetenekleri var ama şuan ki haliyle PTT ligi topcusu değil.İnşallah gelişim gösterir.

ngonge

2 yıl önceye göre geliştirmiş kendini. Ancak bir kanat oyuncusu için hala düz, mücadele etse de hücuma katkısı az. Yedek olsa oyununu değiştirebilecek bir oyuncu değil yani.

Aslankaya

başlık ayrilan futbolcular bölümünde kalmis.

Halil İbrahimin biraz daha zamana ihtiyacı var.

Stoper

Ya Bandırma ya da Fethiye

Samsunspor'da bazı genç oyuncuların oynayıp kendilerini geliştirmeleri için kiralık verileceği daha önce açıklanmıştı.

Samsunspor'da bazı genç oyuncuların oynayıp kendilerini geliştirmeleri için kiralık verileceği daha önce açıklanmıştı. Bu doğrultuda genç oyunculardan Halil İbrahim Pekşen'in ya Fethiyespor ya da Bandırmaspor'a kiralık verileceği belirtildi.  İki kulübünde ısrarla istediği Halil İbrahim'in hangisine gideceği bugün kesinlik kazanacak.

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/43939/ya-bandirma-fethiye/

özkan

burada yatacaklarına kiralayın abi şu çocukları.

muzaffer4

Aradığımız adamı ligin 14.maçında bulduk.

Sol Açık

Açıkçası ben yeterli bulmuyorum. Pek çok topu ezdi.

Elimizdeki kadroyu düşününce, ilk 11 oyuncusu olduğu ise kesinlikle tartışılmaz...

özkan

Kesinlikle kanat oyuncusu yada bek oyuncusu değil.Kamburu olan admdan kanat olmaz.Topla koşamayan adamdan kanat olmaz.Sadece şartlar gereği bizde.

Stoper

Pekşen geçmiş yıllara göre biraz daha iyi ama öyle ekstrem bi oyuncu değil.23-24 yaşında, bu ligde çatır çatır oynaması lazım. Daha iyi bir kadroda, ön plana çıkar mi, kendini gosterebilir mi bilemiyorum tabii.

brigand

Bir kıpırdanma olduğu kesin. Bir basamak daha çıkarsa bu ligin topçusu olabilir.

oguz_5528

Sol Açık

Hep yetersiz olduğunu düşünüyordum, halen aynı fikirdeyim. Altyapıdan yetişenler içerisinde Canberk, Furkan, Burhan, Ercan takımda kalmalılar, ama Halil İbrahim'den hiçbir fayda sağlayamayacağımıza inanıyorum.

cakir55

Aynı Burhan gibi sadece bize son 10 dk falan faydalı olur o da koşup mücadele ettiği için yoksa Samsunspor'un oyuncusu değil.

Levent ÖCAL

Shane_Falco

Benim bu tarihlerden anladığım ilk önce bizimle sözleşmesini fesh ediyor ve Konya ile 2019 sonuna kadar sözleşme imzalıyor.
Ardından da bizimle tekrar 2018 sezonu sonuna kadar kiralık anlaşıp sözleşme imzalıyor.

Artık nasıl bir iş ise bu :S