Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

Gökberk55

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 15 Şubat 2011, 18:12:33
Benim de dışımdan bunlara, yönetime, malum takıma her türlü ana avrat sövmek geliyor ama olmuyor kardeşim, bunlar da birgün pılını pırtını alıp gidecekler, ben inanıyorum Bolu'yu yeneceğiz çok da rahatım bu konuda, niye derseniz içimden bir ses öyle diyor ama oynanmadan kazanılmaz, hakemi arkalarına almasınlar yeter, biz bu kazmalarla yeneceğiz onları.

inş dediğin gibi olur abi bunlar iyi takımlara hırs yapıyo ama bakalım inş ters köşe olmayız

cembaba

Herşeye Rağmen... "Tin Tin Tinimini Bolu, Bolu'da ... Dolu" =) Haydi Samsun'um... Şaşırt bizi...

Bizim için, Bolu'ya da koy Lay Lay Lay Layyy....

FaTiH_HaN

Kalpar sezon sonuna kadar bizde. zaten gitse ne olucak transfer dönemi kapanmış cenkimizi vermişiz anılı göndermişiz pek lafı geçmedi ama sezer bile fena top oynamıyor kartal maçında gördük. bu sezon kalparla geçecek. ben oyunculara da suç bulmuyorum hakikaten hırslı istekli oynuyorlar(mersin maçı hariç) bu kadroyla bu kadar kapalı defansları açamıyoruz yada şansımız yok top kaleye girmiyor. he bakıyorum diğer takımlara bizden iyi mi kesinlikle değil taraftarlarına bakıyorum ve Samsunspor taraftarına bakıyorum bizim verdiğimiz desteğin %10 unu veremiyorlar. hala şampiyonluğun en büyük adayı biziz çok büyük fırsatları elimizin tersiyle ittik ama hala iddaalıyız. herşey olabilir boluya yenilirsek 7.-8. sıralara gerileyebiliriz. ama 3 maç daha üstüste kazansak yine zirvedeyiz. Herşeye rağmen, yalaka başkana, hocayım diye geçinen kalpara .... boluyuda yeneriz şampiyonda oluruz artık zamanı geldi.

eren55

Evet bazı oyuncularımızın ayağının dümeni olmayabilir,bazıları sahada nal toplayabilir,kimisi de elinde bir çekirdeği eksik oturup maçı izleyebilecek kadar ruhsuz olabilir.Hatta hoca tırsık top oynatabilir.Sonra başkan çıkıp antin guntin konuşabilir.Ama netice de Samsunlular kanayaklı insanlardır,normalde çabuk kızarlar ama hala sabırla bekliyorlar.Fakat bu Bolu maçı da yitip giderse zannımca inceden nağmeler,akabinde sert tepkiler gelebilir.Onun için Bolu'dan 3 puanla dönüp alt sıralara inmemekte fayda var. ;)

serkancengiz

artık kaldıramıyorum bu ruhsuzlar bizdeki inanmışlığın birazını görseler gazneye de giderim gitmeyeceğim boluya

furkan5534

Kadir ÇELEBİ

''Yönetim teknik direktör ve futbolcular  artık kazanmanız Sağlığınız açısından iyi olacak..''

SSKLA

Tamam Kartal maçında umut vermiyoduk evet ama zaten her maç bir kurtarıcıya bakmıyor muyduk? Neyse Bolu maçını kazanacağını düşünüyorum çünkü  samsunspor_x şimdiye kadar puanları deplasmanda toplamadı mı?
                                            "Bu Aşkın Romanı Yarım Kalmayacak"

KareAs55

Aslında pekde deplasmanda topladık sayılmaz.
17 puan içerde
17 puan dışarda

Kazanmalıyız...

orhan

BOLU MAÇINDA TEK FORVETLE OYNAMALIYIZ.MÜCADELE GÜCÜ YÜKSEK OLAN BİR TAKIM KURGUSU İLE SAHAYA ÇIKMALIYIZ.  TOPU İYİ KULLANMADA BİRAZ SORUN YAŞASADA ,BUNUN YANINDA   OYUN BOZAN TOP ÇALAN, RAKİBİN PAS TRAFİĞİNİ KESEN,  HAKAN VE MURATA YARDIMCI OLAN TURGAY KESİNLİKLE OYNAMALI.AKSİ TAKDİRDE LİGİN EN FAZLA GOL ATAN TAKIMINA KARŞI GALİP GELMEMİZ ŞANSA KALIR.SAHA ŞARTLARININDA AĞIR OLACAGINI DÜŞÜNÜYORUM.BU TAKIM ŞAMPİYON OLACAKSA HÜSEYİN HOCAYA RAĞMEN OLACAK.İNANIN KARTAL MAÇINDA GOL ATAMADIYSAK HOCANIN YÜZÜNDENDİR.HANĞİ TAKIMIN HOCASI 10 KİŞİ KALMIŞ BİR TAKIMA KARŞI HEMDE KENDİ SAHANDA  OYUNDAN SANTROFOR BİR OYUNCU ÇIKARIR  VE TEK FORVETLE  OYNAR İNSAN RİSK ALMAZMI.ARTIK BU ADAMI GÖRMEYE BİLE TAHAMMÜL EDEMİYORUM.

1927

Biz bu boluyu yeneriz arkadaş
yapmamız gereken iki şey var sadece
1- hüseyin kalparı samsunda unutmak
2- abdülaziz'i otelde unutmak

alperen_55

şu gaziantep bb maçını kaybetseydik ne olurdu yani .kalpar giderdi. cenk anıl savaş kalırdı.bu haftaki maçtan da bişey olacağını sanmıyorum .kazansakta önemsemiyorum.çünkü bu takım bu mantaliteyle birşey yapamaz.göreceksiniz ,ilerleyen haftalarda 2-3 takım alıp başlarını gidecek.bizde playoff hesabı yaparız anca.

Harun55

Inadina alacagiz bu maçi ! SAMSUNUM BENIM BEEE YENSENDE YENILSENDE SUPERLIGE CIKSANDA CIKMASANDA HAYATIMDAKI TEK ARMA SENSIN!!  samsunspor_x

yirmiuc

Mersin maçındaki gibi ilk dakikalarda bir gol yemezsek , alırız bu maçı.

spooks

Mersin maçı tamamiyle bı ıstirnaydı