Yüksel Yıldırım - Başkan

Başlatan _SoN_, 01 Mart 2020, 17:23:33

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

Vallahi zorluyorum kendimi. Zorluyorum azcık heyecanlanayim diye. Hadi lenn hadiiii leenn vurrr diye yerimden ziplayayim istiyorum. Yenilmenin bile o dayanılmaz hüznünü yaşamak istiyorum. Gol yiyoruz, yeniliyoruz ama üzülemiyorum bile. Duygu diye bişe kalmadı artık sanırım futbol adına. Zorluyorum kendimi yenilsekte küme düşsekte kahrolușlarımı yaşayayım diye. Ve bunu sadece samsunspor adı için yapıyorum. Bırakıp gitsem sanki ihanet etmiş, haksızlık etmiş gibi geliyor.
Yüksel Yıldırım biliyorum burayı okuyorsun. Ve senden rica ediyorum takımın adını değiştir. Bi iyilik yap bize ve takımın adını değiştir. Biz bırakamıyoruz sen öldür aşkımızı, zevkimizi, duygularımızı... Yuksellll sana diyorum. Takımın adını değiştir ve istediğin gibi at koştur sonra. Hobi olarakmı devam edersin veya ticarethane gibi işletip 1 e alıp 3 e mi satarsın!!! Değiştir takımın adını ve defol sonra ve kurtar bizi bu kabustan.

jean

Saka gibi bir sezon gercekten

Elyesa

Parayla kafayi yemis limanlarim var acunu kiramadin..sampiyonluk kutlamasini tek basina yapan baskan..Tum sucu taraftara atiyodun at simdide..Hirsiz tanju bile hakli cikdi onu bile konusdurdun ondan beter oldun

defansif orta saha

SkySpor adlı youtube kanalına çıkmış. Mülakatın başlığı "Futbolcular Sırf Paracı" "5 Yılda 20 Milyon Euro Harcadım" şaka gibi yaa ne paraymış arkadaş!!!

https://youtu.be/8-nMGofP4Cg?si=NJgfrrjI3Yk-6inV

Sadece Samsunspor

27 Kasım 2023, 10:49:53 #319 Son düzenlenme: 27 Kasım 2023, 10:53:31 Sadece Samsunspor
Turkiye nin en zengin 100 insani siralamasinda 22. Olmus baskan. 2 milyar dolar serveti varmis. Baskan bu paraya bu takim yakismiyor az daha sal parayı :)

M.city nin kadro deger 1milyar euro :)

Saka bi yana o adamin kendi serveti tabiki tum parasini futbola yatirmayacak. Ama o paranin cok cuzzi bi yuzdesine efsane takim kurulurdu :)

isyan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 27 Kasım 2023, 10:49:53Turkiye nin en zengin 100 insani siralamasinda 22. Olmus baskan. 2 milyar dolar serveti varmis. Baskan bu paraya bu takim yakismiyor az daha sal parayı :)

M.city nin kadro deger 1milyar euro :)

Saka bi yana o adamin kendi serveti tabiki tum parasini futbola yatirmayacak. Ama o paranin cok cuzzi bi yuzdesine efsane takim kurulurdu :)
Bugüne dek harcadigi paranin sadece yarisini dogru harcasaydi, en kötü ads gibi olurduk zaten. Fazla para harcamasina gerek yok aslinda, sadece parayi akillica kullanin birini bulmasi lazim.
Düsün ben su anki insanlardan raziyim, onlar giderse daha beter birini bulacak diye  :)

ercan0655

Muhteşem başkan, muhteşem öngörü, muhteşem transfer çalışmaları bölüm 13.
Bu güne kadar yapılan transferlerin süresi, ücreti, sağlık kontrolleri, futboldan hiç anlamadığınızın göstergesi. Futbol aklınızı değiştirmeniz gerekiyor, bugüne kadar yaptiklarinizla aynen devam ederek başarı beklemek........

Raqua55

28 Aralık 2023, 18:59:30 #322 Son düzenlenme: 28 Aralık 2023, 20:08:04 Raqua55
Söylenecek neler var nelerde. Fakat o gün bugün  değil.

Camia olarak kenetlenmek zorundayız. Özellikle basın ile ipleri koparmış.Bence bazı konularda çok haklı. Bir kaç Samsun basınındaki arkadaşların üslupları çok kötü. Eleştiriyi hakaret seviyesine getirebiliyorlar. Twitter'da boş sohbet odalarında onlara eşlik eden kişilerde var.

Yapılacak ilk hamleyi yaptı biletlerde indirime gidildi. Sıra ekstra primler de.

Tek şansımız bu seneyi kenetlenip yolumuza bakmalıyız, kaostan olabildiğince uzak durmalıyız.Eminim Taraftar iç sahada üstüne düşeni fazlasıyla yapacak. Lig'de kalırsak en büyük pay sahibi taraftar olacaktır.Allahım bu sene bize güç ver bitsin. İçim daralıyor.

Ama sen köşene bir çekil düşün, seni kimler bitirdi.Özellikle Takım bu haldeyken kulüp binasında nasıl cümbüşü sazlı kutlamalar yapabiliyorlar ?Buradaki şahışları sorgula.

isyan

Kötü bir Baskan ama daha cok utanc verici bir Insan.

Sadece Samsunspor

Ne guzel bayadir konusmuyordu kurtulmustuk sacma aciklamalarindan derken. Dun beyaz tvye baglanip konustu. Konustugu her cumle cok sorunlu. Yani bu kadar okumus etmis uluslararasi deneyime sahip. Ust duzey insanlarla ust duzey iletisim kurabilen bi insan konu Samsunspor olunca nasil bu kadar amator aciklamalar yapabiliyor aklim almiyor. Asiri gaza geliyor konusurken. Zaten bana kimse bise demez yapamaz modunda. Fb bize 1 puan verdiyse aptalligina verdi demek oyunculara teknik ekibe ayip etmek demek.

Raqua55

Sen ne yaptın öyle? Nasıl açıklamalar onlar? Lütfen gaza gelme artık.Olmadı bu açıklamalar.

mehmet yılmaz

diyorduk zaten, süper lige çıkınca bizi rezil edecek diye
maalesef tanıttı kendini ülkeye. başardı... devam da edecek. yerel kanalda "bizi düzmek istiyorlar" dediğinde bir şey olmuyor ama ulusal kanalda Fenere ve kalecisine aptal, topçuna beyni ile kalbi arasında kalmış deyince işler karışıyor haliyle. 
Zaten kötü bir konuşmacı, kamera görünce kafa gidiyor.
başkan mı, patron mu bilmem ama lider falan değil
onun peşinden, ona güvenerek helaya bile gidilmez
üç futbolcunun durumunu düşünsenize. 
Bir de nerede nasıl konuşacağını hiç bilmiyor... telefonda arkadaşınla konuştuğun gibi ulusal kanalda konuşamazsın.
özetle,
Futbol dünyasında tecrübesiz
Kötü bir konuşmacı
Sözlü değil yazılı mesaj vermeli
Türkçesi kötü; tevile muhtaç
İletişim becerileri zayıf
Samsunsporluluk duyarlığı ve bilinci alt düzey
Patron olabilir ama lider asla
İmadan dolayı kendine de hukuki süreç başlat
ve lütfen sus, lütfen...

defansif orta saha

Bu gece beyaz tv'ye tekrar bağlandı ve tahmin edeceğiniz üzere yine "yüksel show" :((( keşke hiç konuşmasa ama işte

Elyesa

hic konusmasa daha iyi birileri buna konusmasini ya ogretsin yada cenesini kapatsin..konusip takimi samsunsporu leke altina aliyor..Hic konusmasa daha iyi becereksizler toplulugu

Furkan

Yazıp yazıp sildim. Uzun bir süredir nefret de etmiyorum bu adamdan. Sadece acıyorum ve mide bulantısı hissi oluşturuyor bende adını duyduğumda veya gördüğümde.