İlyas Kubilay Yavuz

Başlatan ata55, 23 Temmuz 2018, 17:08:58

« önceki - sonraki »

cakir55

Takımın en kaliteli oyuncusu, hakkını yiyor hoca.

Raqua55

Giresunsporun savunma yapacagini dusunursek Kubi bu kilidi sen acarsin. Sal zehri be ara pas olur uzaktan sut olur yap birseyler ortaya karisik. Sendeyiiz bu hafta 😉

Sadece Samsunspor

Baskanin yerinde olsa Giresun macini çöz sözleşmeyi kap derim

ata55

Hakız yere atıldığını düşündük.
Yapmaz o dedik.
Ama o ne saçma hareketti, bu nasıl bir sorumsuzluk?

_SoN_

Sana niye ilk 11 de forma vermiyor bu hocalar diye kafanda soru işareti kaldığında, aç bu kırmızı kart pozisyonunu izle, izleki, genel yapının da böyle süprizlerle dolu olduğunu gör.

Raqua55

Gördüğün kırmızı kartı Maçın heyecanıyla ilk önce yadırgadım sonra seyredince tekmenle beraber dirseğinle rakibe vurduğunu gördüm. Yan hakemin önünde öyle rakibe dalmak niye ? Ertuğrul Sağlamla yaşadığın problemlerinde taraftar arkanda durdu Allahı var sende karşılığını  asistlerinle gollerinle verdin.Takım 10 kişiyken öyle bir hareket yapman sana yakışmadı sana inanan güvenen taraftarları yoksaydın.Elbette futbolda yenilmekde var ama böyle değil.Savaşarak kaybedelim.

Ekrem

Bu taraftar, bu takım sana ne yaptı ve Kubilay. Bir her topu ayağına alışınca heyecanlanıyoruz, senin yaptığın işe bak. Yazık

5trawberry

Kubilay'ın çok canlı yayınlarını maç sonrası röportajlarını izledim.
Kubilay kesinlikle kasten bu toplara girecek karakterde bir oyuncu değil.
Pozisyonu net direk kırmızı ama hareketin bitimi  talihsizlik.

Sol Açık

Kontrolsüz girmiş ama 10 kez seyrettim, kırmızı kart vermek için "kırmızı kart aramak" gerek. Bence ağır karar...

55.hakan

Gökhan Karadeniz yerine Kubilay oynasın artık yeter. İleride üretemiyoruz Saviçevic le olacak iş değil bu.

5trawberry

Şu adam play-off larda da yedek kalırsa Ertuğrul Sağlam'ın iyi niyetinden şüphe duyarım

Elyesa

son golu bu kardesimiz atti ama yasine yazildi kocum benim ya

SSKLA

Alıntı yapılan: Elyesa - 04 Mayıs 2021, 10:12:55son golu bu kardesimiz atti ama yasine yazildi kocum benim ya
tff ilyas'a yazdı.

HoliganSamSunLu

Kesinlikle önümüzdeki sezon takımda kalmalı

5trawberry

Adın Kubilay Yavuzeviç olsaydı daha fazla süre alır bir gol daha fazla atardın ve bu ligde olmazdık.