Maç öncesi ve Devre Arası çalınması istediğiniz şarkılar

Başlatan cembaba, 22 Ağustos 2012, 18:02:30

« önceki - sonraki »

berusa55

Vallahi maç öncesi sonrası ne çalınır bilmiyorum ama gollerden sonra bir önceki sayfada da paylaşılan şu parça çalsın derim kesinlikle.

Dün akşam Bursaspor'un Twente ile oynadığı maçta, atılan gollerden sonra tribünün gol sevinciyle beraber bu parça müthiş atmosfer yarattı stadda...

http://www.youtube.com/watch?v=yt0nS-f-5hA#

FaT1h

inşallah gollerimizden sonra bu çalınır müthiş atmosfer olur

hurcan55

[HD] Dombıra, türkçe çeviri!

Maçtan önce bunu çalarsak bence stad fena gaza gelir, maçı bırakıp fethe gideriz  :deli:

burakbas

cgr

ersin abi,

bu paylaştığın videodaki şarkıyı ( bayern munich) 3-4 senedir Kayserispor'da kullanıyor...

özkan

Eğer bu konuyla ilgilenenlere ulaşabiliyosak,değiştirilmesi mümkünse birincisi anönsöre geçen sene bir uyarı yapılmıştı hatırlıyosanız yola gelmişti ondan sonra adamada can gelmişti anonslarda..ey gidi eski anonslar neydi öyle cenaze ilanı gibi..

Birde gollerden sonra hemen top çizgiyi geçer geçmez anons yapılıyor abi,la bi dur bi sal taraftar bi o anı yaşasın az zaman geçsin zaman kaybı olsun.Hakemin santra düdüğünden sonra yapılsın abi şu gol anonsları.Kimse bu anonscu az dikkat etsin yada iletebilecekler varsa iletsin bunu buna.

ahmetsefa55

özkan öyle bir konuşuyosun ki canım kardeşim sanki yönetici olan benim.

ara klübü al adamın numarasını söyle. :o

buonanotte

Hakan Peker-Ateşini yolla bana kesinlikle çalınmalì.

berusa55

Alıntı yapılan: cgr - 25 Ağustos 2012, 09:02:22
ersin abi,

bu paylaştığın videodaki şarkıyı ( bayern munich) 3-4 senedir Kayserispor'da kullanıyor...

Valla Çağrı'cım o kadar tribünde olan insanlarız sanki bu parçayı yeni duyuyoruz gibi. Bursa'nın stadında bile Twente maçında duydum.

Parçanın videolarının eklenme tarihlerine bakıyorum youtube'da ve hep geçen seneki tarihleri görüyorum; 3-4 senelik mazisi var mıymış o kadar?
Neyse biz de gollerde bunu kullanabiliriz bence gayet iyi olur.

Jnr.Serkan

seydo55

Sercan

lucarelli

muzaffer4