İlkadım Atletizm Pisti

Başlatan AntZ, 10 Şubat 2009, 06:36:22

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: Ant55 - 10 Şubat 2009, 23:15:06

Örnek olarak böyle bir siteyle başlayabiliriz...

Valla çok güzel bir düşünce inşallah sesimizi duyururuz...

AntZ

İnşallah kardeşim, biraz hızlıca hazırlanmış basit bir çalışma oldu ama ana fikri yansıtması için hazırladım, sesimizi duyuracak güzel bir çalışma hazırlayabiliriz

Akyol

muhteşem olur destekliyorum :)

Sercan

Alıntı yapılan: Ant55 - 10 Şubat 2009, 23:23:37
İnşallah kardeşim, biraz hızlıca hazırlanmış basit bir çalışma oldu ama ana fikri yansıtması için hazırladım, sesimizi duyuracak güzel bir çalışma hazırlayabiliriz

Yok bence böyle birşeyde gayet neler istediğimizi açıklayabilir...

guvener55

çok güzel olmuş ellerinize sağlık.ilkadım stadının olduğu arazi bence bi çok kişinin iştahını kabartır çünkü atakum yolu üzerinde ve çok işlek akıllı bir yatırımla gsnin seyrantepeye geleceğini bağladığı gibi bizde sıkıntılarımızı ilkadım stadının arazisi ile kurtarabiliriz.

AntZ

Doğru söylüyorsun sevgili guvener, bu zamanda çevresi olan, çevresini kullanan, ağlayan isteyen alıyor, ihtiyacı olan değil...

Aziz Yıldırım milyonlar harcadım diye övünürken Özhan Canaydın ve GS yönetimi tek kuruş harcamadan daha iyi stad yapıyorlar. Öyle çok paralı yöneticilerimiz olmadığına göre en azından lobi yapalım elimizdekini başkalarına kaptırmayalım.

harbisamsunsporlu5517

ant55 kardesim super olmuş elıne saglık hemen harekete gecırelım bu fikrini

kadifekaleli

Güzel bi düşünce başkan da iyi demiş ama bizde böyle sümüklü vekiller böyle bi belediye başkanı oldukça biz bırak atletizm pistini devralmayı bir büfelik arsa bile devralamazlar abi

pitbul055

Alıntı yapılan: kadifekaleli - 11 Şubat 2009, 12:46:00
Güzel bi düşünce başkan da iyi demiş ama bizde böyle sümüklü vekiller böyle bi belediye başkanı oldukça biz bırak atletizm pistini devralmayı bir büfelik arsa bile devralamazlar abi
zaten ne geldiyse bu trabzonlu vekillerden geldi başımıza.

AntZ

Arkadaşlar böyle bir projenin destek görmesine gerçekten sevindim ve elimden geleni yapmak isterim. Eğer ki böyle bir proje yapacaksak ta özellikle site yöneticilerimizin görüşleri nelerdir, ne şekilde, nasıl olmalı, sadece ilkadım atletizm pisti için mi yoksa diğer konuları da gündeme getiren (büyük otel gibi) bir kampanya sitesi mi olmalı? Sitenin yanında bunu destekleyen çalışmalar nasıl yürütülmeli?

Herşeyi site yönetiminden beklemek gibi olmasın, tabiki bizlerde birşey yapmak istiyoruz ama ortak fikirde birleşmek, birlikte hareket etmek adına onay ve görüş bekliyoruz sevgili yöneticilerim  ;)

Kaya

Ertuğrul Sağlam

12 Şubat 2009, 01:04:20 #26 Son düzenlenme: 12 Şubat 2009, 01:07:38 %100 samsunspor
ant55 arkadaşım şunu ben anlayamıyorum  burda bu konuları tartışıyoruz bu tartıştığımız konular samsunspor'un kurtuluşu borç batağından çıkması için konular neden arkadaşlar bu konulara sıcak bakmıyor neden hep işi olumsuz tarafından düşünüyolar ant55 senden ricam şu arkadaşım  gel bu işi ciddi düşünen arkadaşlarla başta sitedeki arkadaşlar ve taraftarı bu konuya eğilmelerini sağlamaya çalışalım çünkü bu basit bir şey değil kısaca ben şunu ifade etmek istiyorum

1 büyük otel şuan boş samsunda ne değişti otelsizde samsun var.....
2 tekel binaları boş harabe samsun tekel binalarının yokluğunu hissetmeden gene var....
3 ilkadım atletizm stadı 5-10 şişman kadınlar haricinde boş ama samsun gene var.....
4 vs vs...............

yani anlayacağın şu bunlar olsada samsunda hayat gene aynı olmasada şuan bunlar kullanılmıyor samsunda
yaşammı değişti hayatımızda ne eksildi ne arttı o yüzden birlik olursak bunların samsunspor'a devrini s....s..... kabul eeeedeeeeceeeekkleeerrrrr....yeterki birlik olalım bir güç oluşturalım....

başta admin ve moderatör arkadaşlar lütfen bu konuya önem verin bu işi taraftar olarak biz başarırız.....[/b]

AntZ

Sevgili %100 samsunspor kardeşim arkadaşların ilgisiz olduğu konusu dışında katılıyorum sana, ama toplu olarak birşeyler yapmak için birilerinin önce somut birşeyler koyması adım atması gerekiyor sanırım. Bu noktada öncelikle yapabileceğimiz şeyleri biraz daha somutlaştıralım derim ben. Yani fikirler olumlu bulunuyor ama adım atma ve nasıl olacağı konusunda tıkanıyoruz. Şöyle yapalım derim o zaman isteyen arkadaşlarımda konuya katkıda bulunursa adım adım yapabileceklerimizi konuşalım, hep birlikte ortak noktada buluştuğumuzda da harekete geçeriz.

Öncelikle bir web sitesi üzerinde çalışmaya başladım sanırım en geç 1-2 gün içinde test sayfasını yayınlarım ve sizlerin görüşlerine sunarım, biliyorum ki bu sitede bu işlerden anlayan çok daha iyi işlerde yapabilecek arkadaşlarım var, onların fikir, proje, görüş önerileri doğrultusunda yönlendirelim. Ve tekrar söylüyorum böyle bir site, samsunspor.biz, M. Teoman Taş derneğine, güvendiğimiz bir Samsunspor lu abimizin adına, ya da bir taraftar grubuna ait olmalı, ben kendi adıma bir çıkar beklentisi içinde, ya da reklam yapıyor düşüncesini uyandırmak istemem. Sonuç olarak Samsunspor taraftarının olmalı, bu siteden ayrı bir site değil bu sitenin bir kolu parçası olmalı. Özellikle belirtmek istedim ki beni en çok rahatsız eden konu bu...

Sonraki aşamalara gelecek olursak;

İlk olarak etkili sloganlar, çarpıcı, etkili yazılar olmalı diye düşünüyorum. Yani duyurduğumuz şeyin ne olduğunu merak edip siteye giren insanları etkileyebilecek, olabilirliliğine ve neden olması gerektireceğine inandırabilecek yazılar, resimler, sloganlar...

Site ve taleplerimizide il aşamada duyurmak için en kolay yol basın gibi duruyor, yerel tv ve gazetelerde yayınlanması konusunda ben de katkıda bulunabilirim tanıdıklarım var ve benden daha yakın sözü geçen abileriminde olduğunu biliyorum. Yani bu konuda sıkıntı yok diyebilirim.

Bu sayede, ulusal basında da ses getireceğimize inanıyorum...

Tek başına bunlar yeterli ve etkili olmayacaktır tabi, yönetiminde bu konuda çalışması olduğunu biliyoruz mesela, yönetimin desteğide alınabilir öncelikle. Ve Suat Kılıç ın bir sözünü hatırlıyorum 1000 altın adam kampanyasında söylediği, biz siyasiler tek başına hallademeyiz şehrin desteği gerekli demişti.

İşte size fırsat Sn. Kılıç, Samsunspor için birşeyler yapmak istediğinizi fakat bunun için tek başınıza yapabileceklerinizin kısıtlı olduğunu biliyoruz, gerçekten böyle düşünüyorsa bundan daha iyi bir fırsat olur mu? Açıkçası kayıtsız kalmayacağını yapabileceği birşey varsa yapacağını düşünüyorum. Yapmanı gereken o zamandan çok daha basit, devletten milyon dolarları yardım olarak alın Samsunspor a verin demiyoruz, isteğimiz sadece talebimize aracı olup destek olmanız. Zaten milletvekilleri bir konuyu gerçekten istiyorsa arkasından gelen destek olan çok olur. Görün bakın ondan sonra bütün siyasiler sahiplenmiyor mu?

Şuna da inanıyorum ki, bugün Mehmet Atalay, Fevzi Er destek vaadinde bulunuyorsa, K. Vehbi Gül ün seçimde ki en büyük vaadi Samsunspor sa inanınki bu sitede gösterilen tepkilerin payı büyüktür.

pitbul055

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 12 Şubat 2009, 01:04:20
ant55 arkadaşım şunu ben anlayamıyorum  burda bu konuları tartışıyoruz bu tartıştığımız konular samsunspor'un kurtuluşu borç batağından çıkması için konular neden arkadaşlar bu konulara sıcak bakmıyor neden hep işi olumsuz tarafından düşünüyolar ant55 senden ricam şu arkadaşım  gel bu işi ciddi düşünen arkadaşlarla başta sitedeki arkadaşlar ve taraftarı bu konuya eğilmelerini sağlamaya çalışalım çünkü bu basit bir şey değil kısaca ben şunu ifade etmek istiyorum

1 büyük otel şuan boş samsunda ne değişti otelsizde samsun var.....
2 tekel binaları boş harabe samsun tekel binalarının yokluğunu hissetmeden gene var....
3 ilkadım atletizm stadı 5-10 şişman kadınlar haricinde boş ama samsun gene var.....
4 vs vs...............

yani anlayacağın şu bunlar olsada samsunda hayat gene aynı olmasada şuan bunlar kullanılmıyor samsunda
yaşammı değişti hayatımızda ne eksildi ne arttı o yüzden birlik olursak bunların samsunspor'a devrini s....s..... kabul eeeedeeeeceeeekkleeerrrrr....yeterki birlik olalım bir güç oluşturalım....

başta admin ve moderatör arkadaşlar lütfen bu konuya önem verin bu işi taraftar olarak biz başarırız.....[/b]

**KaR6**

04 Mart 2009, 00:42:42 #29 Son düzenlenme: 04 Mart 2009, 00:43:40 samsuni
Samsunda 30 milyon dolarlık para yok.. 20000 kişilik stad dolmuyor, 55000 kişilik stadda rezil oluruz.. hem baslık boş, hem yeri değil.. benzer bir konu vardı, eskisiyle birleştiriyoruz.