Samsunspor Yardım Kampanyası - samsunspor.biz Hesap Numarası

Başlatan mehmet yılmaz, 28 Şubat 2008, 20:08:08

« önceki - sonraki »

celebi

ARKADAŞLAR BEN İSTANBUL GRUP OLARAK PARA TOPLARSAK DAHA TOPLU OLUR DÜŞÜNCESİNDEYİM AMA ALLAH NASİP EDERSE BEN 100 VEYA 200 VERMEK İSTİYORUM. AMA DEDİĞİM GİBİ İSTANBULDAKİ GRUP ARKADAŞLARLA BOLU MAÇI ORGANİZASYONUNDA HEP BİRLİKTE KONUŞACAĞIZ.

King Of The North

çok ünlü bir ressamın bir tablosu için çocuk sergiye gelmiş ve amca bu tablo satılıkmı demiş, ressam evet diyince,cebindeki tüm paraları çıkarmış ve ressama uzatarak tüm param bu demiş. ressam da peki demiş parayı almış ve tabloyu çocuğa bi güzel paketlemiş. yanındaki arkadaşı hayretler içinde yaa naapıyorsun sana dünya para teklif edenlere vermedin bu tabloyuda şimdi nedir bu durum diye, hayretini cümlelere dökmüş. ressam tatlı bi tebessümle evet doğru bana çok büyük mebleğlar önerildi fakat hiç kimse bu tablomu alabilmek için tüm servetini önermedi, demiş....
  ÖZET BUDUR"SÖZÜN BİTTİĞİ YER"

harbisamsunsporlu5517

toplanan parayla samsunsporumuz için neler yapılacagı hakkında programda bılgı verıldımı 9.30 dan sonra ızleyemedım izleyenler bilgi verebılırse çok makbule gecer lutfen bu konu hakkında yonetıme fıkırlerımızı sunalım aksı takdırde bu yapılan kampanyada dıgerlerı gıbı derdimize derman olmayacaktır

Sempatik Bengülü

MeL_55

ozkan17

samsuni abi hafta sonu nasip olursa yatırabılırsem 10 veya 20de benden

Çaðrý55

il dışından yardım yapmak isteyenler hangi hesap numaralarına ne zamana kadar yardım yapıyor?

körfez55

Bende ister istanbul grubu adına,isterse de kendi adıma 50 ytl bagısda bulunmak istiyorum..hani nerde samsunspor taraftarları samsunspor.biz üyeleri.maç günü herkes futbolcuları yönetimi yargılıyo şimdi üzerimize düşen görevi yapalım.herkes ekonomik gücü yettiğince katkıda bulunsun biz samsunpor taraftarıyız bu takım bizimle yükselecek haydi arkadaşlarrr herkes elini cebine atsın

Lazoli

ben 25 € vericemde hangi banka hesabina yatirilacak bu para

erkan55

burda sadece isbankasi var Isbankasindan hesap numarasi acamiyormuyuz.Eger acilirsa bende 20-30 € arasi bisey veririm

veis

grup istanbul üyeleri acele etmenin anlamı yok bir hafta içinde toplanacak para 1000 ytl degil 2000 olmalı.boluda daha net konuşacagız bunları zaten.

safak.gedikoglu

Alıntı yapılan: kuzey55 - 29 Şubat 2008, 17:04:21
Bende ister istanbul grubu adına,isterse de kendi adıma 50 ytl bagısda bulunmak istiyorum..hani nerde samsunspor taraftarları samsunspor.biz üyeleri.maç günü herkes futbolcuları yönetimi yargılıyo şimdi üzerimize düşen görevi yapalım.herkes ekonomik gücü yettiğince katkıda bulunsun biz samsunpor taraftarıyız bu takım bizimle yükselecek haydi arkadaşlarrr herkes elini cebine atsın

Eline sağlık kuzey55.Şu yazdığından sonra bu konu ile ilgili birşey yazmak istemiyorum aslında amaa eski mesajları okuyorum ve kendi gücü oranında yardımda bulunanlara da bakıyorum da mangalda kül bırakmayanların adı yardımda bulunanlar arasında yok maalesef hatta bu arkadaşlarımız benimle ilgili açılan başlıkta bile atıp tutmuşlar.Ama görüyoruz ki şimdi bile sadece nasihat veriyorlar.Söylenecek bişi yok sanırım.

cenkturgut

Yurtdısından ancak  Swıft olarak bankatya  transfer yaparsın onunda masrafı  60 ytl felan en az

gyuksel55

evt şafak başkan aynen katılıyorum.

bir sorum olacak bu akşamda kanal s de canlı yayın olcakmı

safak.gedikoglu