DVD Film Tavsiyesi

Başlatan edmontdante, 25 Şubat 2009, 12:51:42

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Sercan yazdim iki tane yazın bunları izlemistim :) her ikisi de guzeldi .

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 09 Eylül 2009, 00:58:44
Sercan yazdim iki tane yazın bunları izlemistim :) her ikisi de guzeldi .

Eyvallah kardeşim Scarecrow u indirmeye başladım.yarın ts maçına kadar izlerim artık  ;)

Ollivanders

:) ne demek kardesim herzaman bende abimden alayim su tasinabilir hafizayi da izleyeyim alpacino 1970 kusagini birkaç film daha var izledikçe yazarim :)

Ollivanders

Dog Day Afternoon

Sinemalar.com Puanı:
7.0/10
IMDB Puanı:
8.2/10
Yapım:
1975 ~ ABD

eşcinsel arkadaşının ameliyatı için para bulması gereken sonny, yanına iki arkadaşınıda alarak banka soygununa girişir,il dakikada bi arkadaşı vazgeçip kaçınca sonny nin işi gittikçe zorlaşır,artık işler bir banka sogunundan çok tv showuna döner..

guzel bir film.Al pacino nun kalitesi filmde kendini belli ediyor.

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 09 Eylül 2009, 00:48:02
Scarecrow

Yapım:
1973 ~ ABD

Az önce izledim.Sayende Al Pacino hayranı oldum kardeşim. :D :D

samsunsporulan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Eylül 2009, 15:52:27
Yamanım Masumiyeti de izle .. Kader'den 10 sene evvel çekilmiş ama Kader'in devamındaki olayları anlatıyor , enteresan bi ikileme ..

bu gün izledim mert kardeşim güzeldi

Ollivanders

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 11 Eylül 2009, 00:59:46

:) valla kardes bende abim sayesinde olmustum :) adamın filmleri 10 numara :)

Yaman55

Serpiconun dvdripi var nette üye olmadan indirebileceğimiz bir site

maraton

bu ne kardeşim oldu olacak sitenin adını da www.alpacino.biz yapın , bu ne pacino sevgisi birader, ne bu "ben filme film demem al pacino oynamıyo sa " duruşu, şuraya bi de minyeli abdullah tavsiye edin, bi dünyayı kurtaran adam deyin, olmadı rus sinemasında tutski yancek adlı şaheseri övün  >:( ;D

edmontdante

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 11 Eylül 2009, 00:59:46

Ama sakın DEVRİM'i izlemeyin derim.Daha doğrusu Al PACİNO hayranlarının izlemesi gerekir en azından fikir sahibi olmak için ama çok sıkıcıdır

YaşarDoğu

Jnr.Serkan

Ollivanders

Alıntı yapılan: maraton - 11 Eylül 2009, 18:22:52
bu ne kardeşim oldu olacak sitenin adını da www.alpacino.biz yapın , bu ne pacino sevgisi birader, ne bu "ben filme film demem al pacino oynamıyo sa " duruşu, şuraya bi de minyeli abdullah tavsiye edin, bi dünyayı kurtaran adam deyin, olmadı rus sinemasında tutski yancek adlı şaheseri övün  >:( ;D

abi yapma al pacino gibisi var mı ? :)  aynen o dedigin durusu sergiliyoruz abi :))))

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 11 Eylül 2009, 20:50:40
abi yapma al pacino gibisi var mı ? :)  aynen o dedigin durusu sergiliyoruz abi :))))

Forza Al Pacino  :D :D

Ollivanders

STALİNGRAD

Sinemalar.com Puanı:6.2/10

Yapım:1993 ~ Almanya

Tür:Dram,  Savaş

Cok guzel.İzlemenizi tavsiye ederim.