samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Burak

Doğan Abi ceza sahasında beni de tehdit ediyor . El kol kullanırsan yıkarım seni falan diyor baskı var resmen  :D :D :D :D   o değilde spooks salsan başkana beşikten bir gol atıyordum hani  :P

brigand

işin olurunu bozmamak için yapılan açıklamalar olabilir. seloyala benim dudakların neden ucukladıgı ortaya cıktı. alalım derken bir yıldız daha kaçırdık elimizden :(

millwall

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 03 Ocak 2011, 11:07:45
futbol böyle işte,biraz gevşersen skor kaç kaç olursa olsun rakip cezayı hemen kesiyo.ikinci yarı rakip iyi top yaptı herşeye rağmen yine iyi maç oldu.

yalnız burdan millvall'ı eşşekle kınıyorum,biz altaylıları centilmenlikleriyle tanıdık?anladın sen onu ::)

abicim kusura bakma ya,cidden orda kötü bir niyetim yoktu,diğer iş arkadaşlarımla oynarken onların seslerini taklit edip topu alıyorum sonrada alakasız yerden vuruyordum.o pozisyonda nedense kendime hakim olamadım : (
tekrar kusura bakma abicim...

kaptan 55

yok kardeşim,estağfurullah..makarasına sana takıldım sadece ;)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 03 Ocak 2011, 12:49:03

Biraz önce Sülü ile görüştüm..

Bu asılsız haberleri yapanları eşşekle kınadığını istanbula bir iş dolayısı ile geldiği işin olamsı için dua etmemizi söyledi..İşe girecek sanırım İstanbulda..

Asılsız haber yapanları burdan eşşekle kınamay devam ediyorum bende..  >:( >:( >:( >:(

aylardır istanbul'da, gidip geliyor eğer gerçekten de bir gönülmeselesi yoksa ve boşa gidip geliyorsa esas ben onu eşşeklekınıyorum!!  >:( >:( >:( >:( 8) 8) :P

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Ocak 2011, 17:01:32
aylardır istanbul'da, gidip geliyor eğer gerçekten de bir gönülmeselesi yoksa ve boşa gidip geliyorsa esas ben onu eşşeklekınıyorum!!  >:( >:( >:( >:( 8) 8) :P
istanbulun suyunu içen bi daha geri dönemez abi   :P :P süleyman abiye hak veriyorum  :D :D

emre

ben dedim ama destursuz İstanbul'dan gidemez diye.. :P Bu arada Süleyman abi bi ara uğra gruba kaydını yapalım  ;)  :D

edmontdante

Alıntı yapılan: spooks - 03 Ocak 2011, 12:07:46
Doğan abı bı pozısyonda ayağıma basmıştın hatrlarsan hala sızlıyo ayağm  :'(

Daha dur o yeni yeni ısınıyor : )) Demedi demeyin

YaşarDoğu

Engin abi ayrıca Doğan Abi kendi dolandı düştü ihale bize kaldı :))

doðan

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 03 Ocak 2011, 23:34:28
Engin abi ayrıca Doğan Abi kendi dolandı düştü ihale bize kaldı :))
Alıntı yapılan: edmontdante - 03 Ocak 2011, 23:32:50
Daha dur o yeni yeni ısınıyor : )) Demedi demeyin

aha b.k atan atana ....
ulen sülooooo
bide inkar ha ... bundan sonra her maça ilk 5 e isim yazar herkesi biçerim , ayrıca spooks seni özellikle affetmiştim...
hapaya gelince tamam yaptım ama sorun niye yaptım ...
sülo plakan neydi senin
daaaayyyyttttt.... >:( >:( >:( >:( >:(

YaşarDoğu

Serkan

doðan

ulen sülo bide inkar ediyon ya yememmi ben seni  ;D ;D ;D ;D

mehmet yılmaz

Bundan sonra ben her maç Doğan abidenim :)

Sevgili Engin Bey de  :P sanaldan yazacağına reelde  8) top oynasa, aramızda görsek sevineceğiz.

İmza: Sevgi Pıtırcıklarından Zebruli  :-*

supernatural_55

Nerden hatırlattın abi ya izmirden ebru:))o değil filizakın da gitti görünmüyo hiç:))
Alıntı yapılan: samsuni - 04 Ocak 2011, 00:33:50
Bundan sonra ben her maç Doğan abidenim :)

Sevgili Engin Bey de  :P sanaldan yazacağına reelde  8) top oynasa, aramızda görsek sevineceğiz.

İmza: Sevgi Pıtırcıklarından Zebruli  :-*