UNUTULMAZ SAMSUNSPOR FIRTINASI

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 16 Nisan 2008, 12:49:26

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

tüm samsunsporluların gurur duyacagı bir klip hazırladım umarım begenırsınız arkadaşlar 5 gundur yapmaya ugrasıyorum movie maker bozuk olduğu için  http://www.youtube.com/watch?v=WGCrfalboJk

FaT1h

emegine saglık cok güzel olmuş

Kadir ÇELEBİ

celebi

emeğeine sağlık kardeşim güzel olmuş gerçekten.

caneRisse

cok guzel olmus emegıne yuregıne saglık

Derya

çooook güzel olmuş tebrikler emeğine sağlık

harbisamsunsporlu5517

allah razı olsun arkadaslar samsunsporum ve sizler için birseyler yapabıldıysek nemutlu bıze

Derya

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 16 Nisan 2008, 16:37:31
allah razı olsun arkadaslar samsunsporum ve sizler için birseyler yapabıldıysek nemutlu bıze

Tabikide birşeyler yapabiliyosun.Lafta samsunsporlu olunmuyo bunu kartal maçında güya samsunsporlu olan bir taraftarı görünce daha iyi anladım ben.Samsunsporun lafta değil gönülden bağlı olan taraftarlara ihtiyacı var.Böyle senin gibi birşeyler yapmaya çalışan samsunspora gönülden bağlı taraftarları görmek insanı gerçekten mutlu ediyo

hala kızı

Sezgin güzel olmuş diyecek lafım yok ancak çok duygusal müzik seçmişsin...
İnsanı alıp götürüyor :'(

Sadece Samsunspor

çok güzel olmuş eline sağlık

veis

harbisamsunsporlu5517

http://www.youtube.com/watch?v=To_olnne494    timofte1965     Samsunsporumuzu anlatmak için çok kısa bir video ama inşallah daha güzellerini de hazırlarız, hep söylediğimiz gibi Samsunsporlu olmak bir ayrıcalıktır, ve Bir sevdadır Samsunspor                                                                                                                                                                    bu klibi teoman abı yapmıştı youtubede gezerken rastladım onun yazısını gorunce dayanamayıp ekledim

veis

gollere dikkat edin ertugrul boş kale yerine celile veriyor veya atılan goller hep güzel paslaşmalarla gelmiş işte bize başarıyı getiren tek unsur bu kardeşlik olayıdır.

SaMsUnSpOr 55

teoman abi çok güzel yaptın yeniden allah mekanını cennet eylesin   o sezonlardaki taraftara bakarmısınız ki o taraftar şimdilerde yokk