YGS'ye Girecek Arkadaşlara Başarılar

Başlatan samsunum, 11 Nisan 2010, 08:24:20

« önceki - sonraki »

emre

eskiden öğrencilere anne babaları baskı yapardı şu bölümü oku, şurayı tercih et diye..forum nasıl bir aile ortamına dönüşmüş onu gösteriyor galiba  :)

daha çok var tercihlere ama bana sorarsanız ilim Çin'de de olsa gidin. ;D işin esprisi bir yana bence önce mesleğinizi seçin,okumak istediğiniz bölüm için hayatınızın 4 senesini gerekirse heba edebilirsiniz.sonra seçtiğiniz bölümü okuyabileceğiniz bir üniversite...o üniversitede okuyanlardan bilgi alın.çünkü okuduğunuz üniversite ve bölüm ne kadar iyi olursa olsun üniversitede ki sistem işinizi hayli zora sokabilir.  ;)

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: Burak - 22 Mart 2011, 21:36:09
Oruma sende Samsun'u yazarsın artık :)
Ağızından bal damlıyor burak abi keşke samsunda okumak gibi imkanım olsa ama ıh ıh kayseride erciyes üniversitesinde okuyacam inşallah

Burak

Mustafa abininizi dinleyin tecrübeyle sabit  ::)  Ayrıca üzerinize internet , elektrik aboneliği falan da açtırabilirsiniz :)

Ollivanders

Gorkem

bende ilk sıraya samsunu yazıcam olmazsa başka ile gidicez artık :) :)

ahmetsefa55

yaaa gecınız efendım bu ıslerı bogazıcını kazanacak olsanız samsunu mu yazacaktınız ?  :)

Burak

Aileniz Samsun'da değilse Samsun'u yazın yoksa ne işiniz var yahu zaten tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer belli :)

Ollivanders

Samsun dışına giden adam yakınmayacak arkadas o zaman :D Karşısında beni bulur o derece yani :)

Ekrem

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 21 Mart 2011, 14:46:01
Bu hafta Ygs Sınavına bende dahil girecek herkese Başarılar :)

Hala karasız durumdayım eger Allah nasip ederde kazanırsam nereyi yazıcam diye... Dualarınız bizimle olsun  :)

Ayberk

Alıntı yapılan: Serkan - 21 Mart 2011, 22:43:08
Şimdi Ayberk size bu saydıklarınızın hepsi,Samsunspor'u stadda izlemek eder mi dese ne diyeceksiniz (=

Aynen abi, girmedim başlığa herkes neler yazmış... Yazılanların %90'ını da yaptım ama hiç biri Samsunspor'umu 19 Mayısta izlemek gibi olmadı be... :) ;)

Ajan

25 Mart 2011, 00:30:41 #55 Son düzenlenme: 25 Mart 2011, 00:33:57 *AgEnT*
Daha benim girmeme 4 sene var ama kendi açımdan diyorum Samsun'u yazın. Abim 4 yıldır Samsun'da okuyor Samsun dışı bir yerde okusaydi gidemeyeceği pek çok ile Ömü'nun düzenlediği turlar ile gitti. Özgür olamazsiniz falanda hikaye abimi haftanın 3 günu anca görüyorum geri kalan günler ya geç geliyor ya da arkadaşlarında kalıyor. Faturaydi yemeğe para derdi falanda yok bana gözüken Samsun da üniversite okumak çok kıyah bir öğrencilik dönemi olur. Ama en önemlisi okumak istediğiniz bölümün Ömü'de ne kadar donanımlı olduğudur. Ayni puanla girebileceğiniz daha nitelikli bir üniversite varsa hiç düşünmeden orayi yazın.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 25 Mart 2011, 00:30:41
Daha benim girmeme 4 sene var ama kendi açımdan diyorum Samsun'u yazın. Abim 4 yıldır Samsun'da okuyor Samsun dışı bir yerde okusaydi gidemeyeceği pek çok ile Ömü'nun düzenlediği turlar ile gitti. Özgür olamazsiniz falanda hikaye abimi haftanın 3 günu anca görüyorum geri kalan günler ya geç geliyor ya da arkadaşlarında kalıyor. Faturaydi yemeğe para derdi falanda yok bana gözüken Samsun da üniversite okumak çok kıyah bir öğrencilik dönemi olur. Ama en önemlisi okumak istediğiniz bölümün Ömü'de ne kadar donanımlı olduğudur. Ayni puanla girebileceğiniz daha nitelikli bir üniversite varsa hiç düşünmeden orayi yazın.
sen guzel bı puan al da gorurum senı yazıyon mu omu fln  ;) sen gel kocum ben sana burda abılık yaparım elınden tutarım ordakı abılerın gıbı senı yalnız basına bırakmam  8) 8) :-* :-*

Ayberk

artık bazı gerçekleri açıklama vakti :P :D

Ne sandınız he? Biz yazmadık mı istanbul ankara? 0.2 puanla kaçırınca da yanmadık mı? yandık! Amma velakin, sırf dışarda okuyalım diye de bir adanayı,konyayı,kayseriyi vs. değil SAMSUN'u yazdık bunların altına. Ne oldu, ilk başlarda ben de istemiyordum burada kalmayı. Şimdi rahatım ki sormayın, kıskananlar çatlasın arkadaş, her iç saha maçında yerimi alırım hem de uçak parası ödemeden ;) :D :D :D ;)

##kdc##

kardeşler sakın aile yanı memleket falna diye omuyu yazma gibi bi hataya düşmeyin, hiç bir artısı yok, ben 3. sınıfa geldim işe yarayan tam anlamıyla profesyonel derecede bilgili hoca diyeceğim bi hoca bile tanıyamadım. tabi başka bölümleri bilmem ama onları da görüp duyurouz sonuçta Samsunda kaldığıma sevinmemin tek nedeni çok şükür ss.biz deki abilerimiz kardeşlerimizle vakit geçirip maçlarımızı daha yakından takip edebilmek. yoksa bundan önceki iki sene tam anlamıyla pişmanlık içindeydim =( gidin açılın mümkünse iice araştırıp teknik açıdan en iyi ünilerde okuyun;

ahmetsefa55

hahahaha ayberkten bekledıgım ıtıraflar geldı :) tabı tabı kardesım sen orda rahatsın ulasım sorunu yok yemek sorunu yok camasır sorunu yok. ;D ;D ;D ;D ;D