Trabzon Büyüksehir olmak istiyor !

Başlatan Sercan, 02 Aralık 2008, 20:11:53

« önceki - sonraki »

Kaya

Alıntı yapılan: ahk34 - 03 Aralık 2008, 16:26:40
şu trabzonun lobisi ve siyasetcisi birde hemşeri tutuculugu bizim samsunda olsa inanın başkent oluruz.

gerçekten sonuna kadar katılıyorum bu yoruma

ayrıca bu ts nin başkanınn yaptığı ''bu hatalar böyle giderse ben bu tarftarı nasıl tutcağım'' talihsiz açıklamsını kınıyorum senelerce SAMSUNSPOR umuzun üzerinde ne oyunlar oynandı hiç kimsenin sesi çıkmadı bu oyunların üzerinde bordove mavi renk varken neredeydiniz bir sadık ilhan kadar vicdanlı ve delikanlı olamadınız

merkez

17 Aralık 2008, 00:13:55 #16 Son düzenlenme: 17 Aralık 2008, 00:21:31 samsuni
Trabzonun toplam nufusu zaten 700 bin azıcık izan yahu.Futboldan başka hiçbir tutar dalı olmayan(sex turizmi hariç  :()),çok konuşan,hep kendileriyle övünen,küçük dağları ben yarattım mantalitesini ilke edinmiş bir şehir Trabzon.

Sırf İstanbul takımlarının basketbol takımı var diye uğraştılar bölgeselden kendi takımlarını çıkarmaya başaramadılar.Olmadı ikinci ligden takım satın aldılar,ikinciligdeki takımlarına türk telekomu sponsor yaptılar (biz birinci ligdeki takımımıza sponsor bulamazken).

Trabzon göreve gelen bürokratlarının hemşehri kadrolaşmasıyla (hemşehri derken sadece trabzonlu olacak) yıllar yılı ülkeyi her alanda yönetici anlamında kaplamış.Hali hazırda gençlik spor genel müdürü gençlik olimpiyatlarındaki bir organizasyonu bile samsuna vermeyecek kadar trabzonluydu varın siz düşünün gerisini.

Trabzonun lobi gücü Samsunda olsaydı vallahi de billahi de bu şehir Türkiyenin 5.Büyükşehri olurdu.

Sonuç

Olmaz ,Trabzondan B.Şehir olmaz...

Ramazan Akkaya55

61 FIRIN  ekmek yemeleri gerekir büyükşehir olmaları için.AMA olurmu olur hiç şaşırmam olursa.bizde bu trabzon sevdalısı milletvekilleri olduktan sonra..TRABZON başkentte olur...

Sony

aç tavuk kendini tahıl ambarında sanarmış...büyükşehir olmak pööhhhhh  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Akyol

hiç belli olmaz onlarda bu lobi varken  >:(

Sadece Samsunspor

Fecr_55

kimileri kalibina göre yer edinmeyi hala ögrenememis..

jean

nufusun 1 milyon olmasi lazim sanirim buyuksehir statusunde olmak icin ts den baska bir reklamalri yok hersey ordan geciyor

ahk34

Alıntı yapılan: jean - 04 Mart 2009, 23:46:10
nufusun 1 milyon olmasi lazim sanirim buyuksehir statusunde olmak icin ts den baska bir reklamalri yok hersey ordan geciyor

bide bizim milletvekilleri var

55.hakan

Alıntı yapılan: jean - 04 Mart 2009, 23:46:10
evet haklısın öyle bir kirter var.trabzon büykşehir olursa onunla birlikte başka şehirleri de yapmaları lazım.denizli elazığ gibi...

kaptan 55

nasıl uzattın o mübarek sakalı nasıl s.... amerikayı usame baba bize kıyak yapsana trabrumu bombalasana:)
karadenizin tek büyükşehiri SAMSUNBÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Ramazan Akkaya55

kardeşim sitemize hoşgeldin ama daha bismillah demeden bu başlığa yazı yazman şaşırtıcı .. bundan önce de bana özelden sordugun bir soru vardı yanlış hatırlamıyorsam , oruç bozsam 61 gün ne demek trabzonla mı ilgili diye , nedense trabzon ile alakalı şeyler pek ilgilendiriyor seni ...         trabzonlularla çok tartıştım zamanında. manyaklar trabzon samsundan daha gelişmiş diyorlar        trabzonlularla çok tartıştım zamanında. manyaklar trabzon samsundan daha gelişmiş diyorlar.karadenizi bilmeyende trabzonu daha gelişmiş biliyor. bu benim çokkk zoruma gidiyorrrrrrrrrrr.anti---tsliyim sonuna kadarrr..

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 04 Mart 2009, 22:41:54
kardeşim sitemize hoşgeldin ama daha bismillah demeden bu başlığa yazı yazman şaşırtıcı .. bundan önce de bana özelden sordugun bir soru vardı yanlış hatırlamıyorsam , oruç bozsam 61 gün ne demek trabzonla mı ilgili diye , nedense trabzon ile alakalı şeyler pek ilgilendiriyor seni ...
sevgili mert kardeşim benm :D cevap verdiğin kişi benm kardeşim.valla siteye ne zaman üye olmuş şaşırdım ben de açıkçası :D beni nasıl biliyorsan kardeşim de öyledir

celebi

Alıntı yapılan: beşnumara - 05 Mart 2009, 15:47:09
sevgili mert kardeşim benm :D cevap verdiğin kişi benm kardeşim.valla siteye ne zaman üye olmuş şaşırdım ben de açıkçası :D beni nasıl biliyorsan kardeşim de öyledir

Allah sizin müstehakınızı versin  :D

beşnumara