TESADÜF MÜ YOKSA BAŞKA BİR ŞEY Mİ?

Başlatan Revenge, 29 Ekim 2008, 23:55:44

« önceki - sonraki »

Revenge

Şimdi yazacaklarımı bir yerde okudum bana çok enteresan geldi. Okuyacaklarınız tamamiyle gerçek olup en ufak bir uydurma söz konusu değildir.
   İki ABD başkanının başına gelenler:
Abraham Lincoln'un ABD başkanı olduğu yıl 1860,John F.Kennedy'nin Başkan olduğu yıl 1960
Her iki başkanda bir cuma günü suikasta kurban gitti .Her ikiside başlarına isabet eden kurşunla öldü.
Lincoln'un  sekreterinin soyadı Kennedy idi,Kennedy'nin sekreterinin soyadı Lincoln.
Lincoln ve Kennedy güneyliler tarafından öldürüldü. Lincoln ve Kennedy'nin koltuğuna güneyliler oturdu.
İkisininde yerlerine gelen baskanların soyadları Johnson'dı.
Lincoln'u vuran John Wilkes Booth'un doğum yılı 1839'du.Kennedy'i vuran Lee Harvey Oswald'ın doğum yılı 1939.
İki suikastçinin  de üç ismi vardı.İki suikstçinin de isimlerinde 15 harf vardı.
Lincoln,Kennedy isimli bir tiyatroda vuruldu.Kennedy Lincoln marka bir otomobilde vuruldu.
Lincoln'u vuran tiyatrodan kaçtı,bir depoda yakalandı.Kennedy 'i vuran depodan kaçtı,bir tiyatroda yakalandı.Her ikiside davaları başlamadan öldürüldü.
ve son olarak
Lincoln ölmeden bir hafta önce Maryland MONROE'daydı.Kennedy  ölmeden bir hafta önce Marilyn MONROE'daydı 

YaşarDoğu

kuzey55

ben daha önce okumuştum bunu.evet enteresan bişey...

Sadece Samsunspor

jean

en buyuk tesadufte iteki dunyada ikiside cehennemde birlesecekler

Revenge

Avusturyalı bir öğretmen öğrencilerine kumarın çok kötü bir şey olduğunu kanıtlamak için , izin alarak çocukları kumarhaneye götürdü . Bu iş için 20 pound ayırmıştı ama olmayacak şey oldu ve tek kollu canavar , daha ilk atışta 150 000 pound kazanınca neye uğradığını şaşırdı . Öğretmenin adı Helfried Luck yani Şanslı Helfried idi.

ondestan_11

alah rahmet eyleisn ne diyelim adamlar cinayetleri çözmüşler ama biz daha tugut özalın ölmünü çozmediler

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: ondestan_11 - 31 Ekim 2008, 03:29:09
alah rahmet eyleisn ne diyelim adamlar cinayetleri çözmüşler ama biz daha tugut özalın ölmünü çozmediler

bu kadar entrikalı cinayetleri senaryolayan ülkenin yaptığı cinayeti sen nası çözeceksin!! şşşşş ;)