Süpriz Başkan Adayı.

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 18 Kasım 2009, 10:42:15

« önceki - sonraki »

Turuncu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 18 Kasım 2009, 19:52:47
Kendisi benim din kulturu oğretmenimdi.Ama nedir ne değildir tam bilemiyorum :)
aynen  :D

KocumVolkan

gene birilerini atayacaklar başımıza.. bu adam olur şu adam olur farketmez.. aynı tas aynı hamam.. isimler farklı icraatlar aynı

berusa55

18 Kasım 2009, 21:54:09 #32 Son düzenlenme: 18 Kasım 2009, 21:54:59 berusa55
Nedense bu haber hiç mi hiç sevindirmedi beni! Beklentim de sıfır... Tek kurtarıcımızın İsmail Uyanık başkanımız olduğunu savunuyorum düştüğümüzden beri. Bu fikrimden dolayı sanırım onun dışındaki isimler bana yavan geliyor.

Kaya

Fuat Köktaş başkanda yaşadığım ön yargıyı şu an bu isimde de yaşıyorum.

Evet siyaset istemiyoruz takımımızda ama bakınca iktidar partisine yakın olan ya da en ağır tabirle yalaka olan takımlar süperligde mücadele ediyor.Ancak 2.sıradaki adamlarla değil bizzat işe el atıyorlar bize de böyle başkan adayları çıkıyor umarım yanılırım ve hayırlı olur...

Ollivanders

suanki yonetimden iyi olacağı kesin...

mehmet yılmaz

İsmail Uyanık başkandan başkası laf-ı güzaf...
bir gün mutlaka güneşli günleri, o güzel yılları tekrar göreceğiz!

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 18 Kasım 2009, 23:58:53
İsmail Uyanık başkandan başkası laf-ı güzaf...
bir gün mutlaka güneşli günleri, o güzel yılları tekrar göreceğiz!

inşallah amiin...

#BAFRALI#

Siyaset başka futbol başka  hayırlısı olsun herşeyin üzülmek istemiyoruz artık kim gilirse gelsin ama adam gibi adam istiyoruz kıvırmayan ....

Yaman55

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 18 Kasım 2009, 19:55:51
??? inş. doğru değildir. siyasetcilerin özellikle böyle siyasetcilerin başkan olduğunu düşünemiyorum.

aferim len :D

emoh55

19 Kasım 2009, 09:19:29 #39 Son düzenlenme: 19 Kasım 2009, 09:20:12 emoh55
kesınlık le ve ozellıkle ak partıden bırının samsunspora baskan olmasını ıstemıyorum sıyasetı karıstırmasınlar hele kurtlere ayrım yapanları bu ıse hıç sokmasınlar

Akyol

Alıntı yapılan: emoh55 - 19 Kasım 2009, 09:19:29
kesınlık le ve ozellıkle ak partıden bırının samsunspora baskan olmasını ıstemıyorum sıyasetı karıstırmasınlar hele kurtlere ayrım yapanları bu ıse hıç sokmasınlar
Aman arkadaşım bu konulara hiç girme siyasetçi istemiyoruz tamam başka mecralara girmeyelim...

ugrass

''SADECE SİYASET VE REKLAM''

lucarelli

Tanımadığım bir kişi futboldan ne kadar anlıyor meçhul. Şu an için yorumsuz...

emoh55

bu ısı ısmaıl uyanıktan baskası yapamaz veya ısmaıl uyanık gıbı bırı olması lazım.eyy gıdı celıl sagır  pıyasada yoksun gel sozunde dur akıllı adamsın bu ısı yaparsın.bakın ankaragucu baskanı genc  celıl neden olmasın eger futbol onamıyosa serkanda olabılır

Nuri Asan

İçimden bi ses ''bu siyasetçi Bşkan olacağına Tanju Başkan olsun daha iyi olur'' diyor.