Süpriz Başkan Adayı.

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 18 Kasım 2009, 10:42:15

« önceki - sonraki »

jean

kesin adaymi simdi abiler ins dogrudur takim sahipsiz kalmaz

atakan

siyasetin olduğu yerde bişe beklemem ben.adını duyurur.reklamını yapar çeker gider.daha önce neden duymadık adını sanını..
ismail uyankın zamanında stadın yolunu bilemeyen adam başkan oldu bu kulube.attı tuttu kesti.

sonuç ortada....

**KaR6**

artık aşikar olduğu üzere yzy öldürmeden süründürmeye çalışıyor bizi.. ne tamamen düşüyoruz, ne yukarı çıkabiliyoruz.. işkence ediyor bize, başka açıklaması yok..

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Kasım 2009, 14:00:14
artık aşikar olduğu üzere yzy öldürmeden süründürmeye çalışıyor bizi.. ne tamamen düşüyoruz, ne yukarı çıkabiliyoruz.. işkence ediyor bize, başka açıklaması yok..
allahta ona etsin evde anamdan babamdan huzur yok samsunda yzyden bu hayatı zehır ettıler bana allah sorsun hepsine

pitbul055

olacağını sanmam.olsada bu adamdan bir cacık olacağını sanmıyorum

Yaman55

18 Kasım 2009, 17:06:00 #20 Son düzenlenme: 18 Kasım 2009, 17:06:35 Yaman55
Reksan Reklam Sunar

babasamsunlu

Yusuf un desteklediği aday :):) yusuf sadece kendini destekler ... sürekli birileri meşhur olup çıkıyor Samsunspor sayesinde..

Sen ne büyüksün Samsunsporum içerden dışardan herkes senle uğraşıyor ama yıkılmıyorsun...

bezgınbekır

yusuf destek degil köstek olur ancak bunu göremiyenden başkan olmaz  ;D

Tribün_ali

18 Kasım 2009, 17:25:43 #23 Son düzenlenme: 18 Kasım 2009, 17:27:50 Tribün_ali
Samsunspor üzerinden rant elde etme içindeler izin vermeyelim daha kötü duruma düşürecekler güzelim samsunsporumuzu

KotuCocuk55

18 Kasım 2009, 17:38:21 #24 Son düzenlenme: 18 Kasım 2009, 17:41:54 KotuCocuk55
Şimdi hiç tanımadığım,geçmişini bilmediğim bir insan hakkında olumsuz yada olumlu konuşmak olmaz.
Siyaset ve sporun bu kadar içiçe girdiği ülkemizde ne yazıkki samsunsporumuzun da başarısız olduğu son yıllarda özellikle belirli siyasi grupların mandası haline getirilmeye çalışılmasına, üstelik iktidar yandaşı olan bu grupların, takıma pozitif hiçbir katkı sağlamadan maddi manevi bir çok değeri de götürdüklerine hep beraber şahit olduk.

Şimdi bu yeni muhtemel başkan adayımızın da bize aynı süreci yaşatmamasını temenni etmekten başka birşey yok elimizde.
Tabiki çok sayın forum üyeleri,kendisi hakkında daha fazla bilgi paylaşırsa bizlerle bizde ona göre yorumlarımızı şekillendiririz.

Mesela boynunda samsunspor atkısı,çocuğunu elinden tutup samsunda iki maça götürmüşlüğü varmıdır? Seçim zamanları sayılmaz!
Samsunsporlu yöneticiler bir konuda yardım istediğinde,samsunspor için elimizden geleni yaparız diyen bir duruşu varmıdır?
Yusuf Ziya Yılmaz'a bugüne kadar,bak canımdan çok sevdiğim samsunsporum gözlerimin önünde eriyor ne hallere düstük bir el  at şu işe başkan demişliği varmıdır?
Birileri herhangi bir kafede yada lokal'de başka takımların maçlarını izleyip şakşakçılığını yaparken görmüştür?
Kökeni bizleri ilgilendirmez ama göreve geldikten sonra bize ezeli rakip olarak öğretilen takıma ve bakanına yalaklık yada ondan yardım dilenme ihtimalleri nedir?

Dedimya ben kendisini hiç tanımam,sadece bilen varsa anlatsın diye soruyorum.Bu adam böyledir asla demiyorum.
Kul hakkına girer!Birileri gibi değil biz harbi, Allah'tan korkan adamız altından kalkamayız... ;)

Nuri Asan

Samsunspor'un önündeki tek engel yzy,zamanında kendi yaptığı pisliklerin gün yüzüne çıkmaması için elbetteki bu kişiye destek verecektir.Madem yzy Samsunsporu düşünüyor Neden geçen sene Fuat Köktaş'a destek vermedi.Fuat Köktaş geçen sene destek görseydi bu takım play off oynardı,ya şu and bu ligde olmazdık yada bu durumda

cem

yinemi akp yandaşı başkan yinemi siyaset ve samsunspor yinemi siyasi müdahale eğer bu takım buralara düşmüşse adnan ölmez(akp yandaşı)sayesinde olmuştur bunlar batıracakları kadar batırdılar mahvettiler takımı siyasi ellerinizi çekin samsunspor üstünden...

Akyol

Samsunspor'umuz kayyuma kalsın kan emiciler cezalarını çeksin tek isteğim bu!

Ollivanders

Kendisi benim din kulturu oğretmenimdi.Ama nedir ne değildir tam bilemiyorum :)

HaSaNCaN

??? inş. doğru değildir. siyasetcilerin özellikle böyle siyasetcilerin başkan olduğunu düşünemiyorum.