içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

55__Gurbet__55

Eski parcalari güzel ama cikardigi son 2-3 albümler berbat bence.

SAMSUNLU ORUMA 55

Nasıl bir deliyim biliyormusun kardeş.. İstanbul bakırköy hastanesinin bile kabul etmediği bir deliyim.. Artık gerisini sen düşün..  :D

Serkan

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 06 Eylül 2011, 01:29:56
Nasıl bir deliyim biliyormusun kardeş.. İstanbul bakırköy hastanesinin bile kabul etmediği bir deliyim.. Artık gerisini sen düşün..  :D

Deli değilsin lan sen liselisin (=

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: Serkan - 06 Eylül 2011, 01:30:47
Deli değilsin lan sen liselisin (=
lise bitti abi artık üniversiteliyim :-* beni de erciyes üniversitesine alıyorlarsa düşün artık o üniversitenin halini.. :P

Ajan

Narkotik polisinin ve Tütün denetleme kurumunun siteye el atması lazım :evet:

SAMSUNLU ORUMA 55

Bana sarhoş diyorlarmış, varsın desinler.. Neden içtiğimi nerden bilsinler.. ¤"S"¤

Ajan

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 06 Eylül 2011, 02:13:42
Bana sarhoş diyorlarmış, varsın desinler.. Neden içtiğimi nerden bilsinler.. ¤"S"¤

Şu işaretin ¤"S"¤ anlamı ne abi henüz senin kafana ulaşamadığımız için çözemedik kusura bakma

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: Ajan - 06 Eylül 2011, 02:18:24
Şu işaretin ¤"S"¤ anlamı ne abi henüz senin kafana ulaşamadığımız için çözemedik kusura bakma
Senden mi saklayacam canım kardeşim.. Sevdiğim kızın isminin baş harfi.. ¤"S"¤

isyan

anlasildi ask sarhosu bu cocuk galiba :evet: verin ysk nin linkini görsün askin maskin bir kisinin pesinden aglamanin bos oldugunu  :deli:

Ajan

Oruma abi sitede hiçbir şey yapıyormuş o nasıl oluyor öyle bilgisayara ne içirdin abi hadi kendini önemsemiyorsun bir teknolooji harikasını nasıl harcarsın  :rulet: >:( >:( :kafa:

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: Ajan - 06 Eylül 2011, 02:34:25
adamın hayatını kaydırmaya feyzli değiliz ya.Hani sen kalbine gömmüştün oruma abi hanni verdiğin sözler  :'(
kalbime gömdüm şuan duruyor ama heran yaşayabilir kardeşim..

Ajan

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 06 Eylül 2011, 02:38:51
kalbime gömdüm şuan duruyor ama heran yaşayabilir kardeşim..

Allahını seven gömülenin üstüne toprak atsın sevaptır.

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: Ajan - 06 Eylül 2011, 02:38:42
Oruma abi sitede hiçbir şey yapıyormuş o nasıl oluyor öyle bilgisayara ne içirdin abi hadi kendini önemsemiyorsun bir teknolooji harikasını nasıl harcarsın  :rulet: >:( >:( :kafa:
Teknoloji benim hızıma yetişemiyor ki be kardeşim.. O yüzden harcadım.. ;D

Serkan

Seni kalbime gömdüm diyelim (=

SAMSUNLU ORUMA 55