içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

Ayberk

Milleitn bütleri bile bitmişken neden hala finallere giriyorum ben, nedeeeeen? :x(( :x(( :x(( :x((

SAMSUNLU ORUMA 55

Bu zamana kadar sorumluluk sınavına girmedim ama şimdi lise sondayım ve hayatım da ilk defa sorumluluğa gircem.. İnşallah o sınavdan geçersem lise hayatım bitecek üni hayatı başlayacak..

Ajan

Neden bir kız dünyadaki milyonlarca şey ile kendini kıyaslamaz da gelir Samsunspor'la kıyaslar abi ya

CurvaSs

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 22 Haziran 2011, 23:03:11
Neden bir kız dünyadaki milyonlarca şey ile kendini kıyaslamaz da gelir Samsunspor'la kıyaslar abi ya

ben mi, samsunspor mu dediklerinde cevap bellidir, "sen de kendine hiç şans tanımadın be güzelim." der, çeker giderim.

Ajan

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 22 Haziran 2011, 23:11:53
ben mi, samsunspor mu dediklerinde cevap bellidir, "sen de kendine hiç şans tanımadın be güzelim." der, çeker giderim.

O soruyu sorsa keşke

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 22 Haziran 2011, 23:18:31
O soruyu sorsa keşke
dimi tırsıyo soramıyo  :) olum bu kız mılletıne guven olmaz.aman dıyım uzak dur.bak sonra pişman olursun. :kanka:

alperen

ahmetsefa'ya harfiyen katılıyorum,güven olmaz..tek aşk SAMSUNSPOR  ;)

Sercan

Direk o soruyu sormaz zaten hacı,neden Samsunsporla ilgilendiğin kadar benimle ilgilenmiyorsun diye girer konuya sonrasını biliyorsunuzu zaten... al_sana

Ollivanders

:)) Bu soruyu bir yerlerden tanıyorum :)) Her deplasmana giderken soylenen klasik soz. Beni Samsunspor kadar sevmiyorsun :))) Aaaa nerden bildin :)))

alperen

Alıntı yapılan: Serpico55 - 23 Haziran 2011, 00:09:32
:)) Bu soruyu bir yerlerden tanıyorum :)) Her deplasmana giderken soylenen klasik soz. Beni Samsunspor kadar sevmiyorsun :))) Aaaa nerden bildin :)))

sonra şuuuut ve gool  ;D

Ollivanders

Her defasında oyle soyledim. Sevgililer gununde kocaeline gittigimiz an bile. Şut ve gol olmadım hiçbir zaman :) Karşı tarafı ne kadar ti'ye alırsan o kadar degerin artar :) O yuzden sevginizi belli etmeyin . O zaman mutlu olursunuz :)

CurvaSs

senden daha fanatik samsunspor'lu bayan arkadaş bulduktan sonra sıkıntı kalmaz. hee sen buldun mu dersen, hayır derim. zaten sıkıntıdan, stresten dolayı belli olmuyor mu? oluyor.

prosedüre uygun olarak; aşk diye bir şey yoktur, sadece alışkanlık diye bir şey vardır.  :suslen: demeyin valla öyle, billa öyle. :D

SAMSUNLU ORUMA 55

23 Haziran 2011, 01:17:47 #627 Son düzenlenme: 23 Haziran 2011, 01:43:22 SAMSUNLU ORUMA 55
Bi aralar hoşlandığım kızla telden mesajlaşıyorduk bana demez mi ?? Beni bırak samsunspor aşkına bak diye. O an da şaştım kaldım ağa zzzzz Ona verdiğim tek cevap ne senden geçerim ne de samsunspordan  :D

Burak

Alıntı yapılan: Serpico55 - 23 Haziran 2011, 00:09:32

Ta Denizli'ye gittin heryere gidiyorsun valla ben çağırsam gelmezsin  :D :D :D :D  kızlar hep aynı sanırım :)

emre

yeter artık başlasın su lig!  :deli: