içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

özkan

Affınıza sığınarak,Yalvarıyorum şu trabzonu artık başımızda tutmayın..Lütfen..Samsulu işçi değildir,samsunlu ikinci sınıf değildir..Samsunlu samsunluyla biyerlere gelebilir..Başımıza trabzonluyu getirerek biz sadece sigortalı işçi oluruz..Trabzonluları samsunda haklı çıkmasını KABULLENEMİYORUM !!!

O yüzden;

İ..E TRABZONN OoLLLAMAZZSIIINNNNNNN ŞAMPİYON !!!

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: özkan17 - 28 Nisan 2011, 18:31:13
Affınıza sığınarak,Yalvarıyorum şu trabzonu artık başımızda tutmayın..Lütfen..Samsulu işçi değildir,samsunlu ikinci sınıf değildir..Samsunlu samsunluyla biyerlere gelebilir..Başımıza trabzonluyu getirerek biz sadece sigortalı işçi oluruz..Trabzonluları samsunda haklı çıkmasını KABULLENEMİYORUM !!!

O yüzden;

İ..E TRABZONN OoLLLAMAZZSIIINNNNNNN ŞAMPİYON !!!

Alt yazida gecen cümle yazdiklarini cok güzel özetlemis :D  :D

binikalamadım

bazı partiler ilk sıralara trabzonlu rizeli adaylar koymuşlar sandığın başına gidince bir Samsunsporlu olarak o partilere nasıl oy atayımki ben yani trabzonlu birine trabzona niye oy atmak zorunda bırakılıyorum ki kesin listeler açıklansın ilk sıralarında SAMSUNLU aday göstermiş olan partilerden kafama uygun en yakın olan kimse ona vericem oyumu isterse çöpe gitsin artık tepkimizi göstermeliyiz maçta iştahla İ.T.O.Ş çeken biri gidip trabzonluya trabzona bile bile oy atmaz abi...

SAMSUNA SAMSUNLU MİLLETVEKİLLERİ YAKIŞIR

özkan

@ binikalamadım

Atarız biz sen hiç merak etme  >:( >:( >:(

CurvaSs

inanın, aslında o kadar yüzsüz birisi ki; yanında ikiyüzlü birini gezdirerek yüz kazanmaya çalışıyor.

not: içimdeki bu değil ama haykırmak parayla değil sonuçta.. :D

Serkan

İstanbul Mücevherciler Kuyumcular ve Sarraflar Derneği Başkanı Yakup Aslan'dan açıklama: "açıklamayı ****** et, ünvana bak''.

SametYılmaz55

az önce ufak bi veletten duydum :) Bu dünyada kendini artist sananlar bizim yönetmen olduğumuzu unutmuşlar diye bir laf etti şaştım kaldım fırlamaya :D :D :D

SAMSUNLU ORUMA 55

Sinemde gizli yara var kimse bilmiyor, gönlüm hep seni arıyor neredesin sen ??

SametYılmaz55

Aşk para gibisin varlığın dert yokluğun yara nasıl bir şeysin sen öyle :o :o :o :o :o

TeRMeLee

Okeye dönerken okey yemek kadar kötü bir şey yok bu dünyada  :D .

SametYılmaz55

acıdım acınak hale düştüm :( :( :(

orucreis

Ağlıyorum gönlümde paslı bir çivi
Bıraksam çürütüyor tüm bedenimi
Çıkarıp atsam durmadan kanar yeri
Damla damla akıyor kanım sırf senin için
Gitsem ruhum senle,kalsam sarmıyor ellerin bedenimi.....

SametYılmaz55

dıştan bakarsın insan dersin adam yerine koyarsın iç yüzünü görünce şok olur ******* dersin.Sıkıldım ulan insan görünümlü yaratıklardan >:( >:( >:( >:(

Kaya

berusa55