içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

Serkan

King1965

ŞAMPIYON SAMSUNSPOR YAZMASINI ISTIYORUM ARTIKK TUM KANALLARDAAAa

Ajan

Lise 1 matematik mantık konusundaki p ve q nun allah belasını versin başka birşey istemiyorum  >:( >:( >:( >:( >:(

kalptenþimþek

Ajan

Maalesef var abi çok ayar bir konu yalnız

alperen

maalsesef milli eğitim müfredatında çok gereksiz konular var,çoğu şey boşa zaman kaybı :(

emre

lütfen kardeşim ekmeğimizle oynuyorsunuz.. :D

Recep

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Ekim 2010, 13:47:01

sayın recep abi  ;)
bende üstüme alınıyorum bu durumu ve seni kınıyorum..  8) 8) 8)
kınalı yapıncak adlı romanda başrolde oynarsın inşallah diyorum.. :-* :-*
ayrıca hüseyin kalpar şehzade efendileri ile aranızdaki hoca mürid ilişkilerini bana burda anlattırmayasınız sakın  :P :P >:( >:(

hoca mürit ilşkimizi deşifre ettiğin için senide kınıyorum :D ;D
ölümü gösterip sıtmaya razı eden vatanı gösterip beni susturmaya çalışan Samsuniyi dahada fazla kınıyorum ve haykırıyorum ATEŞ OLSANIZ CÜRMÜN KADAR YER YAKARSINIZ SİZDEN KORKAN SİZİN GİBİ OLSUN ;D :D :P

babasamsunlu

Hahahaha..Abi zaten Samsunspor konusunda sende bizim gibisin ..Olmadı bu gider şimdi  ;D ;D ;D ;D

Daha farklı bir gider bekliyoruz senden  :D :D :D

Burak

yeter ya sıkıldım artık ders çalışmaktaaaaaaaaaaaaaaaaaan 5 sene ilkokul + 7 sene anadolu lisesi + 4 sene üniversite + 2 sene uzatma. Üniversite bitti şimdi staj başlatma sınavı onu kazanırsam 3 sene sonra yeterlilik sınavları yeteeeeeeeeeeeeeeer da bitsin artık bu çileee

celebi

öğrenciliğin kıymetini bil derim ;)

Burak

Alıntı yapılan: celebi - 19 Ekim 2010, 23:10:43
öğrenciliğin kıymetini bil derim ;)

öğrencilik bitti zaten abi resmiyette haziran 2010 fiiliyatta ağustos 2009( 'dan beri çalışıyorum zaten ) :) :)

celebi

erkutdem55

BANK ASYADAN ÇOK SIKILDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Dartagnan

Bu sehırden nefret edıyorum artık.Febe ,gese,bejeke forması gıyınen okumus,tahsıllı cocuk gozuyle gorulurken  SAMSUNSPOR forması gıyen  kolpa gozuyle bakılıyor.Ayrıca ben bu formamı,polarımı ve atkımı mac olmadıgı zamanlar gıyınemeyecek mıyım arkadas?Bız gunden gune azalıyoruz gıbıme gelıyor.Son SAMSUNSPOR lular hıssıne kapılıyorum desem yalan olmaz.Nefret edıyorum bu sehırden,vurdumduymazlıklardan,degerlerine sahip cıkmayan topluluklardan.Buyuksehır takımı taraftarı olacagıma keske kucuk semt takımının taraftarı olsaydım.Hıc olmazsa semtın cogu destek cıkar bırlık beraberlık olurdu.Ama bizde nerdeee? soylenecek o kadar sey varkı.Neyseee.