içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

Serkan

zalim ; senin aşkından ölürsem eyvallah...

beşnumara

Derin bir sessizlik var :peeh:

SAMSUNLU ORUMA 55

Ohh be sorumluluk sınavını geçtim lise bitti artık :holey: Bekle Erciyes Üniversitesi ben geliyorum  :--*

55JNR55

ismi lüzumsuz bir taraftar grubu neden saçma salak turnuvalarla, istanbul yalakaları hatta rum takımı taraftarlarıyla uğraşacağına antrenmanı izlemeye gelmiyor. Ya atkılarını sadece stadyumdaki gereksizler listesinin başında ya da yerel basında abidik gubidik haberlerde görmesek... Vallaha sokakta yürürken bile hiç görmedim... :x(( :kafa:

SAMSUNLU ORUMA 55

30 Haziran 1965 İyi ki varsın.. samsunspor_x

ahmetsefa55

acıklayın daa bırseylerı en azından. ne zaman acıklanacagını acıklayın
ne bılım kombınelerı ne zaman satısa cıkaracagınızı ne zaman dagıtmaya baslayacagınızı acıklayın.
transfer konusunda bır acıklama yapın.şunu ıstedık olmadı ya da şu mevkiye futbolcu arıyoruz şeklinde bir şeyler söyleyin.
yeni ürünler çıkartın da alalaım süperlig kalitesinde.

orucreis

bitmiyor her gecenin karanlığında ay gibi parlayan gözlerini aramak
yanarken sevdanla yalnızlığımla oturup gözyaşlarımı içime atmak

çanakkaleden sevgilerle (mehtap 35)  ;D

beşnumara

:suslen: :suslen: :suslen: >:( :kafa: :kafa: :rulet:

SAMSUNLU ORUMA 55

Mevlam ne eylerse güzel eyler

Atakumlu

G.Ö 'e
Yüzde ısrar etme doksanda olur, insan dediğinde noksanda olur,... Sakın büyüklenme, elde neler var, bir ben varım deme yoksanda olur,...

Ollivanders

Ben şehit oğluyum. Vatan için Doğdum. Vatan için Ölürüm. Mekanınız cennet , ruhunuz şad olsun :(

Stoper

Samsunlu bi tanıdığım var , yıllar önce komşumdu. samsun'a taşındığımız için , unuttuk birbirimizi. facebookda beni eklemiş, 2-3 senedir facemde var lakin bir kere olsun konuşmadık. fanatik fenerbahçeli.pek sevmem kendisini. bursa'da yaşadığı için bursaspor ayağına takılıyordu bi ara . samsunspordan haberi yok. neyse dün gece faceme şöyle birşey yazmıştım ;

AlıntıSıkıntı büyük . Allah " gönülden" Fenerbahçeyi destekleyen , cebindeki parayla pankart yapıp, deplasmanlara giden taraftarlarına sabır versin. Tv karşında , kendi egosunu tatmin eden,dıjıturk taraftarı üzülmesin. Maç Trt de izlenir . Olmadı başka takım bulursunuz (=

en harbisinden , sadece samsunsporluyum diyen dayı oğluda , sallamış;
Alıntıfb kardeşlerimizin bir şansı varki bank asya maçlarını TRT veriyor hiç üzülmesinler

ve.. ben devam ettim .
Alıntıo değilde arkayı fenerlicektik abi ya , adamlar şimdi kartalsporla istanbul derbisine çıkacak (=

arkadaş beni silmiş, çok mutluyum. vala . rahatladım babalar. (=

isyan

Bu olayin benzerini bende gecen sene yasadim, yeni sinifimda gese'li olan bir Samsun'luya denk geldim, gesenin gecen seneki durumu benim icin piyango gibiydi az dalga gecmedim cocukla  :) Insan acayip rahatliyo Vallah  :evet: hele'de dalga gectigin insan Samsunspor'un degerini bilmeyen hemserin ise.

SAMSUNLU ORUMA 55

Trabzonspor Yalakası Şehzadeler Taraftar Grubu Sizi Ayakta Alkışlıyorum  >l<

Serkan