SAMSUNSPOR'umuz - Trabzon maçları

Başlatan fat55, 09 Aralık 2004, 21:56:29

« önceki - sonraki »

celebi

ya hatırlatmayın o yılı sinirim tepeme çıkyor valla >:(

eLLis

Ah ulan ah düşeceklerdi ne güzel 93 94 te ligden sonuncu düşen sarıyer kadar gol yemişiz nerdeyse.

penguen

Trabzon ile ne ilk nede son olayli macimiz oldu o mac. bende o mactaydim ve baskalarinda (!)
kendi icinde butunluk sagliyamayan halklarin gelecegidir bu. once samsun'da sonra karadeniz'de hicbirzaman bir butunluk sagliyamadik.
Millet olarak turkiye'de de kurtulus savasindan beri butunlugumuz yok malesef. Samsun 10 sende bir dunya kupasunda ses getirir biseler yapar.
samsunspor turkiye liginde 10 senedebir biseyler yapar...
istikrarsizlik....

Dartagnan

16 Aralık 2009, 00:51:08 #78 Son düzenlenme: 16 Aralık 2009, 00:55:20 Dartagnan
offffffff ulan offffffffffff o zamanlarda yasamak vardi :( o zamanlar 7 yasindaydm ama daha cocuktuk :(

Ne kadar cekiyorum o donemlerin hasretini.Maclardan eze eze galip cikip milletin gıpta ile baktigi takimlardan olmak ne guzel bi seydir.Bu duyguyu hissetmek icin keske o gunlere geri donup de asil samsunspor lulugun ne oldugunu anlayabilsem :(

Sercan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 16 Aralık 2009, 00:51:08
offffffff ulan offffffffffff o zamanlarda yasamak vardi :( o zamanlar 7 yasindaydm ama daha cocuktuk :(

Ne kadar cekiyorum o donemlerin hasretini.Maclardan eze eze galip cikip milletin gıpta ile baktigi takimlardan olmak ne guzel bi seydir.Bu duyguyu hissetmek icin keske o gunlere geri donup de asil samsunspor lulugun ne oldugunu anlayabilsem :(

edmontdante

Allahım tekrar nasip et yarabbim hakem yardımıyla buradan çıkan takımlar görmeyi

Dartagnan

16 Aralık 2009, 01:26:24 #81 Son düzenlenme: 16 Aralık 2009, 01:27:01 Dartagnan
Alıntı yapılan: edmontdante - 16 Aralık 2009, 01:24:40
Allahım tekrar nasip et yarabbim hakem yardımıyla buradan çıkan takımlar görmeyi

Aminnnnnn!!!!! tek hayalimiz bu be abi:( bu yazilanlari okudukca icim burkuluyor bi tuhaf hissediyorum kendimi :(

Ollivanders

Alıntı yapılan: edmontdante - 16 Aralık 2009, 01:24:40

aminnn abim

jean

sadik ilhanin macinda bende vardim agziyla itiraf etmesine ragmen birsey vermediler ona yaniyom

ömer cem55

Arkadaşlar birde Ertuğrulun, o küçük hakeme bir serzenişi bir çıkışı vardı!Bizim üç penaltıyı vermeyip Trabzonunun uyduruk penaltısını verdikten sonra aynen şöyle demişti:"Bu 4 takımı her maç galip getirmekse amacınız mutlaka, bizi boşa oynatmayın! " Bilmem hatırlarmısınız,ben hatırladıkça hala tüylerim diken diken oluyor ve sanki dün gibi kulaklarımda...

ömer cem55

Ben Trabzonda bulundum uzun yıllar.Gerçekten orada Samsunsporluyuz demeye çekinirdik.Bu tür şeylere hiçbir anlam veremiyorum!Bunu bana kimse anlatamaz!!Ben Samsuna gelip maç seyrederken Samsunluluğumla gururlanırdım çünkü biz sadece kupkuru bir taraftar değil,aynı zamanda gerçek futbolseverlerdik...

Burak

okunmayan kısımlar için en alttan sağa çekin

Uploaded with ImageShack.us

babasamsunlu

Evet tarihin en büyük hatalarından biriydi.Ama burda olmayan malum takımla yapılan diğer olaylı maç bence ilk sıralrda yer almalıydı..Ergül yücedağ şerefsizi o gün tam 5 penaltı pozisyonumuzu görmezden gelip 88. dakikada saçma bir pozisyonda inbelere verdiği penaltı sonrası korkak fareler gibi kaçmıştı..Daha bize yapılan çok şerefsizlik varda işte o zamanlar böyle görsel basın yayıncı kuruluş felan yoktu..
ermanın sabaha kadar oynattığı bizim 1-0 soktuğumuz cincon maçı..Kuddusinin bizi parçaladığı kayseri maçı,İsmet arzumanın celili osurdu diye attığı manisa maçı, ohooooooooooo :D :D

Burak

four four two 'nun Nisan 2006 sayısı yoksa keremin febe maçında gördüğü kırmızı kartta bu listeye tepelerden girer

babasamsunlu

Ben Errgül yücedağın üstüne tanımam.. :D tabi birde yıllaar önce eski stadda bir bjk maçını yöneten şimdiki mhk başkanının babasının şerefsizliği var..Ama orda büyüK Samsunspor taraftarı hakemin cezasını vermiştir..
Maç sonunda sahaya inen taraftarımız yan hakemi kovalarken hakemden şu nidalar duyulur.

-Ben değil..Orta hakem sattı maçııııı :D :D :D