Şuan Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 15 Mart 2008, 16:52:56

« önceki - sonraki »

eakgül55

Alıntı yapılan: dukeburak - 08 Temmuz 2010, 22:31:27
eakgül bana vermek istediğin mesaj çok şifreli olduğundan mı bilmem tam anlamasam da :) benim için rap sadece kaf sadece kef değil hoşuma giderse f sini bilmediğim fransızca rap şarkılar dahi dinlerim de dinledimde. gerçi dışardan gören bir insan benim rap müzik dinlediğimi asla düşünmez o ayrı :D ayrıca bir not sagopa kajmerin eserleri de tamamen orjinal değil bilginize mevlana dizeleri ve cover şarkıları var bknz ateşten gömlek

http://www.trtube.com/nancy-ajram-mien-da-eli-nesyik-86835.html

bilgilendirmen için tşk ederim benim alıntı yaptığım yerler sizlerin söylemiş ve benimde beğendiğim bölümler

Fecr_55

Alıntı yapılan: dukeburak - 08 Temmuz 2010, 22:31:27
:D ayrıca bir not sagopa kajmerin eserleri de tamamen orjinal değil bilginize mevlana dizeleri ve cover şarkıları var bknz ateşten gömlek

http://www.trtube.com/nancy-ajram-mien-da-eli-nesyik-86835.html

(: Sagopa, o alintilari yapmasaydi, o dizelerden haberimiz bile olmayacakti belki..Varolani söylüyor, söylediklerinden bircok sey ögrenmis ve bizlere de ögretiyor..Uyduruk sözlerle bestelerine son verdi artik..Burak kardesim, hayat MUAMMA (::

Sagopa Kajmer - Kendime Sarilir Donarim..

eakgül55

hayat MUAMMA (:
                        Sagopa Kajmer - Kendime Sarilir Donarim

Burak

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 09 Temmuz 2010, 18:05:48
(: Sagopa, o alintilari yapmasaydi, o dizelerden haberimiz bile olmayacakti belki..Varolani söylüyor, söylediklerinden bircok sey ögrenmis ve bizlere de ögretiyor..Uyduruk sözlerle bestelerine son verdi artik..Burak kardesim, hayat MUAMMA (::

Sagopa Kajmer - Kendime Sarilir Donarim..

sagopa hayranıyla tartışılmaz anlaşıldı :)

alperen

YaşarDoğu

eakgül55

Zeki Müren-Şimdi uzaklardasın  :(

emre

Fecr_55

YaşarDoğu

eakgül55

16 Temmuz 2010, 16:57:59 #2245 Son düzenlenme: 16 Temmuz 2010, 17:00:21 eakgül55
Alıntı yapılan: emre55 - 13 Temmuz 2010, 21:20:18
gökhan Özen-Kalbim seninlee..  :D
Kolera-Sevemedim Vedaları  :P

celebi

emre

Gece Yolcuları--_Gökler Ağlıyor_--

Burak

Fecr_55

Sagopa Kajmer hepsini birden diss'ledi, digerlerinin hepsi bir araya gelmisler, hala akilli bir diss atmak icin söz ariyorlar(:
En güzeli ama:
Ceza: Ben rap'in ogluyum
Sagopa: Benim öyle bir oglum yok (:
+
Kolera'nin Ayben denilen sahsa attigi diss'ini dinlemekteyim - Narsist..