99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

berusa55

s_uzunkaya

Eldin Adilović | Željezničar | 33 goals ►

valla son vuruşlarının ekigho dan iyi olduğu kesin ama bu son vuruş pozisyonlarını bu ligde bulabilirmi bilemiyorum. adamın oynadığı maçların kalitesi belli. burada zor bulur o pozisyonları adil. abdulkadir i çok ararız gibime geliyor...

SSKLA

ekigho umar bencil olmazlarsa bence orda ki performansı devam eder. Ayrıca adam uefa ve şampiyonlar liginde gol atmış ben ümitliyim. Bosnalı bir kaç arkadaşıma sordum gayet iyi topçu dediler. Dzeko'ya benzetiliyormuş bosna da. Bu arada edin visca'da o takımdan gelmiş.

ErkÇay55

Adiloviç şu anda 3. noterde işlemlerinin bitirilmesi için bekliyordu.Kendisine hayırlı olsun dileklerimi iletip elini sıktım.Menejeri türkçe bilmediğini söyledi.Camiamıza hayırlı uğurlu olsun.

samuray

bence tamda aradığmız pivot santrafor kasetteki görüntüleri olsun istatistikleri olsun gayet güzel nerdeyse maç ortalaması bir gol inşallah en kısa sürede uyum sağlar bence bu sezon ekgho umar kanatları çok iyi kullanacaklar adiloviçe istediği pozisyonları yaratırlar hayırlı olsun

yirmiuc

Kapalı kutu gibi , ama süper lig takımlarının artıklarından bir tane seçmektense böyle bir transfer yapmak daha iyidir bence.

deado

içimden bir his bu adamı çok seveceğiz diyor. bir patlama yapacak bizde umarım

samsunsporlu1994

Adiloviç gibi pivot santraforlar kanatları iyi olan takımlarda iş yaparlar. Bizim kanatlarımızda Ekigho ve Umar gibi iki hızlı,çabuk oyuncularımızın oldugunu düşünürsek Adiloviç faydalı olacaktır.

samuray

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 04 Eylül 2013, 12:09:23
Adiloviç gibi pivot santraforlar kanatları iyi olan takımlarda iş yaparlar. Bizim kanatlarımızda Ekigho ve Umar gibi iki hızlı,çabuk oyuncularımızın oldugunu düşünürsek Adiloviç faydalı olacaktır.
seninle aynı fikirdeyim arkadaşım ekigho umar kanatlardan getireceği toplarla çok gol attırır adiloviçe hatta rakip stoperleri adiloviçle uğraşırken orta sahamızda daha fazla gol atacaktır diye düşünüyorum

Özcan İNAN

Bu adam beklenileni verecek gibi bir his var içimde...
Dur bakalım inşallah... :)

Burak

Samsunspor Pes'te olsa kuracağım kadro bu tarz isimlerden olurdu sağda hızlı kanat adamları 2 ön libero 1 tane on numara ortada pivot santrafor 4-3-3 veya 4-5-1 :)

Ekrem

vurduğun gol olsun Adilović  :) samsunspor_x

minci

Arkadaşlar galiba henüz ne Adiloviç ne de Arif imzaladı. Acaba bir sorun mu var? Durumu bilen bir arkadaş bilgilendirirse çok sevinirim.

ali ihsan

Sorun yok.İmzalar yarın atılacak.

feticalik