Fortis Türkiye Kupası-İst.B.Bld. 2-2 SAMSUNSPOR (Elendik)

Başlatan tuzlalı, 09 Eylül 2006, 11:32:29

« önceki - sonraki »

tuzlalı

21 Eylül Perşembe:
19.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor (Atatürk Olimpiyat Stadı)

Perşembe günü tek maç olarak oynanacak. Saat 19:00' da. Olimpiyat stadında takımımızı yalnız bırakmayalım. Hep birlikte Olimpiyat stadında buluşmak üzere..

salihcakir

harika bir haber gerçekten. Ben de çarşamba gündüz vakti işten nasıl kaçabileceğimi kara kara düşünüyordum. Çok güzel oldu. Ben de Allah'tan bir şey olmazsa perşembe akşamı Olimpiyat stadındayım.

supporter

Bir tek bizim maçın Perşembe akşamı ve Olimpiyat Stadı'nda oynanacak olması naklen yayın ihtimali de doğuruyor; hayırlısı bakalım.

Ama yayın olsa bile İstanbuldaki taraftarlarımızı tribünde görmek isteriz.

34 SS 1965

bu mac super olurtabı ıstanbul kolpası gelenelde bakırkoy gazıosmanpasa ve ıkıtellı serserılerı olacak toplsan 100 kısı anca gelır bakalım ıst dekı samsunlular ne kadar olacak keske samıyen yada ınonude olsaydı mac

kadir55ist

selam
çok güzel bir haber inşallah staddayız hep beraber takımımızı desdeklemeliyiz.
seyircimizin fazla olacağını sanmıyorum ama yinede biz orada olmaya çalışacağız inşallah...
tanıdığımız tüm samsunlulara maçın gününü ve saatini bildirmeliyiz çoğu kimse maçı çarşamba gündüz bilebilirler. hiç olmassa 500-600 kişi bari olabilsek

veis

istanbuldaki samsun seyircisine güvenin arkadaşlar.en azından ben samsunlu oldugum için orada olucam umarım tüm samsunlular orada olur ama bu yönetimin elinde çünkü samsun ve ilçeleri derneklerine muhakkak maç bilgisi verilmeli yoksa yanlız kalırız.

veis

maça gelecek arkadaşlarla ortak hareket edersek buda seyirci anlamında fazlasıyla iyi olur.

34 SS 1965

goztepedekı dernegımızle ırtıbata gecılırse toplu gıtsek maca cok muthıs olur arkadaslar maca 10 gun kaldı yapalım bıısler

hasselbaink

maçın olimpiyatta olması istanbul BB için ciddi bir avantaj çünkü stadın mimarisinden dolayı seyirci etkisi çok hissedilmiyor Samsunspor'un en az 4-5 bin taraftarı olur diye düşünüyorum bu sayı küçük bir statta hatta ASY bile etkili olur ama 80.000 kişilik dev bir statta seyirci faktörü etkisin kaybeder! hafta içi olması önemli bir dezeavantaj çünkü Bursa, İzmit, Sakarya gibi yerlerden gelecek olanları etkiler

İstanbul'dan iyi bir organizasyon bekliyoruz...

34 SS 1965

insallah guzel bır oraganızasyon yaparız dıycem ama ırtıbat durumları nasıl hıc bı bılgım yok sanmam 4 5 bın kısnın olacagını toplasak 500 kısı guc bela cıkar aslında olımpıyat yerıne samıyen olsa daha guzelolurdu seksen bın kısılık stadda en fazla ıkı taraftar 3 bın kısı cıkarır gs bıle 25 30 bın kısı gecmıyodu ısn hayırlısı olur da ıyı taraftar kıtlesı yaparız

south_london

samsun seyircisi 100-200 olur olimpiyatta olursa

King Of The North

Bence Samsundan da gidilmeyeceğini hesap edersek 30 kişiyi geçmez gidecek sayısı.

Tribün_ali

hasselbaink

Alıntı yapılan: "canikli"Samsunspor'un en az 4-5 bin taraftarı olur diye düşünüyorum

Kasımpaa maçını da seyrettikten sonra kendi kendimi tekzip ediyorum arkadaşlar; bu takım 4-5 kişiye ancak layıktır! O kadar zahmete değmez bunlar için, oynayan seyircisiz de oynar...

34 SS 1965

bu takımdan bı cacık olmaz artık buna ınanııyorum ılk zamanlar bı baslık acılmıstı halımız vanspor gıbı olmasa barı gıbı bence olacak bolu gıbı van gıbı olacagız bız bu takım sahıpsız arkadaslr yonetıcıler yonetım herkes satılık allah belasını versın yonetımın kım ne derse desın yeter bı yere kadar taraftarız dıye de kardesım bu kadar zülüm yapılmaz kı ne ya bız ıstanbulda kahroluyoruzda samsundakı hemserılerımız her mac sonu bası bukuk stadı terk edıyo bıde onca para alınıyo arkadaslar burayada yazıyorum bıdahakı maca gıtmeyın bos kalsın trıbunler akkılları baslarına gelır belkı