Teknik Direktör - Mehmet Altıparmak

Başlatan defansif orta saha, 20 Haziran 2021, 22:40:41

« önceki - sonraki »

5trawberry

Yasin'in sözleşmesinde oynama garantisi mi var hoca, yoksa senden torpili mi var. Çık adam gibi söyle.

KocumVolkan

Uzatmaya gerek yok hocam. İstifanı et yoluna bak. Kötü bir hoca değilsin ama bizim takımla olmadı işte.

isa55

Israrın anlamı yok
Bırak
Paranı alırsın zaten bi sekilde

defansif orta saha

Bu senenin hedefi şampiyonluksa derhal bıraksın ama yüksel başkan "iki ileri bir geri gideriz, bu seneyi lig çıkmadan kazasız belasız orta şekerli kapatalım" diye düşünüyorsa da kalabilir bence.

_SoN_

Artık bu ilk geldiği zamandan beri "bizim takım şöyle oynayacak, böyle ilerde basacak, 2 yerse 3 atacak" muhabebtlerini bir kere acilen bırakalım hocam, olmuyor - olmuyor - olmuyoor !

Lusage

Oyuncu tercihlerini, takıma oynattığı oyunu, taktik tercihlerini herşeyi geçtim. Gole ihtiyacın var. Kenarda hamle şansın var. Buna rağmen 2. hamleyi 73'te yapıyorsun. Hala hamle şansın olmasına rağmen 3. hamleyi yapmayıp bizimle birlikte seyrediyorsun. İşte bu yüzden olmaz seninle..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5trawberry

Sadece Samsunspor

Evet resmi siteden aciklandi. Sadece hoca ve topcu harciyoruz sonuc hep ayni. Baska yerlere bakmak lazim.

_SoN_

Neler oluyor anlaşılır gibi değil, gelen hocalara baktığımız zaman başarısız cv siz hocalar değil, bu lig için üst düzey hocalarla çalışıyoruz ama olmuyor, inşallah gelecek hoca bu olumsuzlukları sona erdirir. Mehmet hocayada bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

defansif orta saha

İrfan Buz, Ertuğrul Sağlam, Mehmet Altıparmak... Bu hocaların hiçbiri kötü değildi. Hatta Taner Taşkın bile bugünlerdeki oyuna bakınca kötü değildi. Ertuğrul Sağlam ile çok problemli ayrılsak bile direkt Samsunspor veya direkt taraftar ile bir derdi olduğunu düşünmüyorum. Kendi fikrimce genel olarak içeride yönetimle alakalı başka büyük dertler var ama giden hocaların artık Samsunspor ile bir işleri kalmadığı için onlar da konuşmuyor. Sene sonunda Mehmet Altıparmak başka bir kulüp ile şampiyon olursa şaşırmayalım.

evolution55

bu kadar oyuncu transfer, bu kadar teknik direktör... ortada böyle bir durum varsa, sistemi sorgular insan. sistemin başında kim var aztopal. güzelce dersin ki, olmuyor güzel kardeşim (ki olmuyor) yolun açık olsun, işin gücün rast gitsin dersin olur biter... içerde başka sıkıntılar var...bu takım kaç senedir doğru dürüst top oynamıyor. gelen tüm futbolcular mı kötü...

YaşarDoğu

Hocanın açıklamasından transferlerin sıkıntı olduğunu çıkarıyorum

Raqua55

Transfer konusunda katilmiyorum. Elbette arada curuk elmalar var ama genel olarak iyi transferler yaptik. Fofana Osman Hasan K. Diamonde Baris basdas Ali Ulgen Soner(Gecen senen en iyi sol beklerindendi) Lyondan alinan kardesler vardi daha denenmedi bile.Keza gecen seneden kalan savicevic takima katilacak.Tomane yeni transfer sayilir. Kaleci aykutu unutmayalim. Bu kadro 2 mac ust uste alamayacak bir takim degil. Hoca bu takimi oynatamadi. Yasin neden merkezde oynadi? Osman on liberoyken neden forvet arkasi gibi oynattin? Duran Toplardaki zaafiyetin transferle ne alakasi var?