M. Teoman Taş ( Timofte ) fotoğraf ve videolar

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Şubat 2008, 18:41:33

« önceki - sonraki »

tcemir

bir samsunlu olarak seninle gurur duyuyorum ama bununda ötesinde ladikli olarakda başka bir gurur duyuyorum.mekanın cennet olsun güzel kardeşim.tatlıcaklı.

mehmet yılmaz

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

15 Haziran 2009, 00:31:35 #47 Son düzenlenme: 15 Haziran 2009, 07:54:59 BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR
Bende timofte kardesimizi sahsen tanima guzelligine erisemedim ama bu sitede gordum ki,bir insana bu kadar buyuk bir sevgi beslenir.ve de samsunsporluluga bir insan bu kadar yakisir.ALLAH mekanini cennet eylesin.

HoliganSamSunLu

emoh55

allah rahmet etsın kabrın cennetten bahce olsun tımofte abı

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 15 Haziran 2009, 00:31:35
Bende timofte kardesimizi sahsen tanima guzelligine erisemedim ama bu sitede gordum ki,bir insana bu kadar buyuk bir sevgi beslenir.ve de samsunsporluluga bir insan bu kadar yakisir.ALLAH mekanini cennet eylesin.

abi nasil tanimadin ya bizim köydelerdendi tanimisindirda zaman cok gecdiginden cikaramadin bence?  sayin ahmet ve aynur ögretmenlerin ogullari idi... ahmet tas aynur tas

Akyol

Merhaba Teoman Abi;

Bugün senin kurduğun sitede, SADECE SAMSUNSPOR diyenlerin buluştuğu yerde tıpkı senin hayallerinde olduğu gibi canlı anlatımla SAMSUNSPOR'umuzun maçını sitemiz radyosundan anlattık. Biliyorum en son forzaşirinler radyosundan istanbulspor maçını anlatmışsın 0-1 yenildiğimiz. Halbuki gol diye bağırmaya o kadar hazırlamışken kendini maalesef o coşkuyu yaşayamadan göçüp gittin burdan. Bugün karabükspor ile 3-3 berabere kaldığımız maçı anlattım ve attığımız her golde sen geldin aklıma, senin içinde kalan gol çığlıklarını attım belkide. Keşke sen olsaydın beraber bağırabilseydik. Ama eminim ki sen bir yerlerden bizleri görüyorsun ve gülümsüyorsun. Umarım birgün senin kadar iyi bir SAMSUNSPOR'lu olabilirim...Rahat uyu TİMOFTE SAMSUNSPOR'un hiç kimsesi yoksa bile senin izinden giden taraftarı var...

mehmet yılmaz

Ah be Akyol, yüreğimden vurdun beni...

Helal olsun sana.

berusa55

Alıntı yapılan: Akyol55 - 24 Ağustos 2009, 00:44:34
Rahat uyu TİMOFTE SAMSUNSPOR'un hiç kimsesi yoksa bile senin izinden giden taraftarı var...

celebi

serdaryavuz

Rahat uyu TİMOFTE SAMSUNSPOR'un hiç kimsesi yoksa bile senin izinden giden taraftarı var...

__BoRs__55__

Şahsen tanışma onurunu yaşayamasam da Samsunsporluluk görüşüne hayrandım.Allah mekanını cennet etsin Timofte.Nur içinde yat.Okuduklarım gösteriyor ki gözün arkada kalmayacaktır Büyük Samsunsporlu...

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: serdaryavuz55 - 24 Ağustos 2009, 09:31:38

ali ihsan

Alıntı yapılan: Akyol55 - 24 Ağustos 2009, 00:44:34
Merhaba Teoman Abi;

Bugün senin kurduğun sitede, SADECE SAMSUNSPOR diyenlerin buluştuğu yerde tıpkı senin hayallerinde olduğu gibi canlı anlatımla SAMSUNSPOR'umuzun maçını sitemiz radyosundan anlattık. Biliyorum en son forzaşirinler radyosundan istanbulspor maçını anlatmışsın 0-1 yenildiğimiz. Halbuki gol diye bağırmaya o kadar hazırlamışken kendini maalesef o coşkuyu yaşayamadan göçüp gittin burdan. Bugün karabükspor ile 3-3 berabere kaldığımız maçı anlattım ve attığımız her golde sen geldin aklıma, senin içinde kalan gol çığlıklarını attım belkide. Keşke sen olsaydın beraber bağırabilseydik. Ama eminim ki sen bir yerlerden bizleri görüyorsun ve gülümsüyorsun. Umarım birgün senin kadar iyi bir SAMSUNSPOR'lu olabilirim...Rahat uyu TİMOFTE SAMSUNSPOR'un hiç kimsesi yoksa bile senin izinden giden taraftarı var...

Ne yaptın be kardeşim ..Yüreğimizi dağladın resmen.Gönlüne sağlık ...

europe_55

Samsunsporluluk ve bu site bize senden emanet abicim.
Sen rahat uyu. Biz oldugumuz sürece senin cok sevdigin SAMSUNSPOR asla yanliz olmayacak...
Senin dedigin gibi, Samsunspor Samsunsporlularin elinde yükselecek.
Ve bu senin sayende, senin kurdugun Samsunspor.biz sitesi sayesinde olacak...
Bugün Samsun´un en cok ziyaret edilen sitesi isek bu senin emanetine ne kadar sahip ciktigimizin bir bakima göstergesidir...
Insallah birgün o cok sevdigin Samsunspor kupalar kazanacak ve biz o kupalari sana getirecegiz, sana armagan edecegiz...