2- Mahamoudoy Kere

Başlatan Levent ÖCAL, 09 Ağustos 2012, 17:04:46

« önceki - sonraki »

Sioux

sarı kart cezalısıydı. turgay onu aratmadı.

mehmet yılmaz

Hacı Mahmud :)

Bu da kırmızı-beyaz tesbihi

cakir55

Besim yedi bu adamı başka bir açıklaması yok, Kere'de Süper ligde oynayacak kapasite var biz bank asyada bile kullanmıyoruz.Aldığın yabancı nasıl yedek durur, yabancı alıyorsan ilk 11 oynayacak.

yirmiuc

adam namaz filan kiliyor diye mi takti acaba besim hoca?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

oguzhann555

Senin yerine Turgay'ı oynatan hocanın ...

seyf55

kere bana göre iyi maçlar çıkartıyor ama hoca oynatmıyor

mehmet yılmaz

Kere'nin oynadigi son 5 macta sadece 2 gol yemisiz.
Ads 0-0
Tavsnl 0-0
Erciyes 1-2
Ksk 1-0
Buca 0-0

Onun yerine ercan'in oynadigi maclarda pek sorun yok

Goztepe 1-0
Kartal 3-1
Bolu 1-2
Rize 4-0
Konya 1-1

Sadece Samsunspor

Kere ilk geldigi gibi aynen devamli oynamaliydi. Hoca cok kesti kereyi. Kornerlerin cogunda kere kafayi vuruyor.

ngonge

Kere ağır ondan yanına hızlı bir stoper lazım. Ancak yan toplarda çok etkili, ilk devre neredeyse sadece onun golleri ile puan alabildik.

Ayrıca defans mevki en az değişiklik yapılması gereken yerdir maşallah ikinci yarı hep farklı ikililer ile oynadık.

Şu son maçlarda tercih edilmeli. Ancak ben yaşından ve yabancı kontenjanından dolayı sezon sonu gitmesi gerektiğini düşünüyorum.

seyf55

Kere bu sene verimli oldu bize hataları olmuştur ama olumlu yönleri çok daha fazla

mehmet yılmaz

- Nasılsın Mahmud
- Elhamdülillah baba :)

Helal olsun sana Mahmud Kere... 

seyf55

55_OrHaN_55

Bu adamın futbolculuğu da, adamlığı da tartışılmaz. Kalmasını arzu ettiğim bir oyuncu.

red_white

Sol Açık

Bence de bu lig için yeterli bir oyuncu. Ama o bölgeye yerli oyuncu da bulunabilir.

Yani daha iyi bir yabancı bulunursa gönderilebilir, ama ne yalan söyleyeyim, seviyorum bu adamı...  :evet: