21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

##kdc##

Ozan Özkan oynar..

it oğlu it iki sezondur yatıyor, ne diye takımda tutulur anlamış değilim..

maraton

ne yapalım kafasına mı sıkalım..
Alıntı yapılan: ##kdc## - 17 Nisan 2014, 11:22:19
Ozan Özkan oynar..

it oğlu it iki sezondur yatıyor, ne diye takımda tutulur anlamış değilim..

##kdc##

17 Nisan 2014, 13:31:05 #482 Son düzenlenme: 27 Mayıs 2014, 14:45:53 ##kdc##
Kesip sucuk yapabiliriz abicim  :)

Sezon başında sözleşmesinin uzatılmasına anlam veremedim ben.

cakir55

Ozan nasıl birisiydi simasini bile unuttum adamın.

# tapatalk #

maraton

vardır bir anlamı kendi içerisinde..

red_white

Bence kulağı çekilmeli. Kendine bakmıyor mu ? Bu yaşta bukadar sakatlanılır mı? Play of maçlarında oynayabilecek mi acaba?

ugrass

satılsın yoksa sercan temizyürek abisi yolunda gider ;)

ChucKeR

sakatlık pis bir bela. herseyi duzgun yapsan da tek bir harekete iptal olabiliyosun.  bir suru ornegi var bunun, en son benim aklimda kalan beckham. dunya kupasi icin   abd de sezin bitti geldi milanda oynadi ama nasip olmadi. canberk de ayagini burktu malesef bunun duzgun yasmayla alakali oldugunu sanmiyom. vucudu biraz ciliz ve yasi da ortada. surekli 11 oynarken o vucudu oturtmak kolay degil. Allah sifa versin.

Kaya

Futbolcu kendine bakmazsa elbette ki sakatlığa elverişli hale gelir.Ancak Canberk'in sakatlandığı pozisyonda bileğinin çime takılıp döndüğünü hepimiz gördük,yani vucudu zayıfken yakalamış bir adele sakatlığı değil.Bunun kendine bakıp bakmamasıyla felan da alakası yok.

Sezonu kapattı sanırım,seneye daha da iyi dönmesi dileğiyle.

yirmiuc

Insallah yarin oynar.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

seyf55

ask55

Genç Futbolcu Teşvik Sistemi'nden faydalanan kulüpler belli oldu   21.05.2014
Genç Futbolcu Teşvik Sisteminden faydalanan kulüpler belli oldu
More Sharing ServicesPaylaş|Share on facebookShare on twitterShare on emailShare on gmail
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun almış olduğu karar ile 2013-2014 sezonunda uygulanan Genç Futbolcu Teşvik Sistemi'nden faydalanan kulüpler belli oldu.

Spor Toto Süper Lig'de; Gençlerbirliği, Ahmet Yılmaz Çalık isimli futbolcuyu müsabakalarda toplam 2601 dakika oynattığı için 150.000 TL, PTT 1. Lig'de Boluspor, Emre Kılınç isimli oyuncuyu müsabakalarda 2621 dakika oynattığı için 100.000 TL, Bucaspor, müsabakalarda Batuhan İşçiler isimli futbolcuyu  2752 dakika, Taylan Antalyalı adlı oyuncuyu ise 1977 dakika oynattığı için toplam 200.000 TL, Tekden Denizlispor, Şevki Çınar isimli futbolcuyu müsabakalarda toplam 1567dakika oynattığı için 100.000 TL, Samsunspor ise Canberk Aydın adlı futbolcuyu müsabakalarda toplam 1353 dakika oynattığı için 100.000 TL teşvik almaya hak kazandı.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=687&ftxtID=20667

teşekkürler Canberk'e.
demekki seneye doğan kemal mehmet yılmaz gibi gençleri oynatsak bize hiçbir maliyetleri olmayacak.

samsun 55

55 Numara Canberk'in

Kırmızı beyazlı ekibin genç yıldızı Canberk Aydın'ın yeni sezonda 55 numaralı formayı giyeceği açıklandı

TARAFTAR CANBERK DEDİ
Samsunspor'da Adnan Güngör'ün takımdan ayrılmasının ardından 55 numaralı formayı kimin giyeceği büyük merak konusu oldu. Samsunspor taraftarları, yeni sezonda 55 numaralı formayı Canberk Aydın'ın giymesini istiyor. Yönetiminde taraftarlarıyla aynı düşüncede olduğu ifade edildi.

10 NUMARA SERDAR'IN
Canberk Aydın'da 55 numarayı büyük onur ve gururla giyeceğini söyledi. 55 numaralı formanın yanı sıra 10 numarayı Serdar Eylik'in, 7 numarayı ise Musa Aydın'ın giyeceğinin kesinlik kazandığı Samsunspor'da diğer forma numaralarının ise önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

ngonge

Alıntı yapılan: uçarlı - 19 Temmuz 2014, 21:10:36
10 numara konusunda acele edilmiş.

Aynen, baştan adama özel statü verilmiş.

Uğur Yıldız

Serkan Aykut'tan sonra kim giyse boş benim için Ekigho giydi geçen sene, Serdar Eylik'te de çok sırıtmaz.