21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

İlk 11'de olduğunu duyunca çok şaşırdım, çok sevindim. İnşallah takımın değişmez isimlerinden biri olacak.

Ekrem

Abi çok iyi ya  :ok :ok

desperate1

güven veriyor keşke sağ açıkta da görebilsek.bi kere sağ açıkta ilk 11 başlasa ortalığı yıkacak gibime geliyor

Sioux

Sakatlanma artık. Lütfen..  :o :peeh: :ok

Uğur Yıldız

Bu zamana kadar izlediğim en kötü maçını oynadın bana göre, her attığın top rakipteydi. Turgay abinle takılma artık kendine yazık ediyosun. Potansiyelin var kendine bakmalısın.

brigand

Kendine iyi baksın yeter. Gerisi oynadıkça gelişecek.

Shane_Falco

Bir pozisyonda spiker bile afalladı. Tam top kontrolünü kaybetti çıktı diyecekti ki yetişti topu ortayı kesti :) Hızına diyecek yok üstüne koyacaktır oynadıkça.

AllydeenleaR

ben de dün pek beğenmedim, pasları kötüydü. bir de eskisi kadar ileri çıkmadı. kalpar frenledi heralde.

canberkin oynamasını isterim, özellikle ağır zeminlerde murattan daha iyi oynuyor. fakat paslarını geliştirmedikçi orta sahaya pasla gelebilmemiz mümkün olmayacak, bu da murat'ı öne çıkarıyor.

beşnumara

Kalpar ayarı vermiş belli. Mümkün olduğunca orta sahayı geçmiyor dolayısıyla kanatta etkili olamıyor.

Furkan

Seni açıkta devamlı izleyebileceğimiz zamanlar gelecek mi acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

özkan

emre

Açıkta çatır çatır oynar çokta güzel oynar :) Bekte oynadığından çok daha iyi oynar :)

Yalnız ben Canberk gibi Türk oyuncuları anlamıyorum. Şu yeteneğin üstüne iyi bir fizik yapsa patlar gider. CRonlado'nun, Bale'in ilk çıktıkları fizikleriyle sonrası arasında dünya kadar fark var. Belki uç örnekler ama örnek almaları gerektiğini düşünüyorum.

seyf55

Helal bu cocuga buyuk yetenek

ugurozkan

maç başına 4 dribbling ile eğer büyük liglerden birinde oynasaydık aşağıdaki listede ilk onda olurdu.

Sol Açık

Alıntı yapılan: ugurozkan - 04 Şubat 2014, 18:46:40
maç başına 4 dribbling ile eğer büyük liglerden birinde oynasaydık aşağıdaki listede ilk onda olurdu.

Çok doğru tespit. Canberk'in parlak yanı bu.

Ama açıkçası diğer hiçbir özelliğinin yeterli olduğuna inanmıyorum. Çok az oyuncuda olan özel bir yeteneğe sahipken (uğurözkan'ın yazdığı), pek çok oyuncuda olan bir sürü özelliğe sahip değil.

Canberk'in kendisini geliştirmesi, çalışması ve futbol üzerine düşünmesi gerek.