21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Kesinlikle 11'de oynamalı.
Gör artık Hüseyin Hoca.

samsunmania

Aslanım benim. Aynen devam.

ult55ras

adiloviçle canberk kaynaşsın ben düşünemiyorum :)

cakir55

Goldeki ortası çok güzeldi artık 11 oynamalı.

binikalamadım

bu 3 puanı canberk'in akıllı ve isabetli ortası sayesinde aldık...bence sağ koridor/çizgi serbest olarak sürekli ilk 11 de olması lazım...

seyf55

Canberk girene kadar isabetli ortamız yoktu arkadaş ya adam girdi ortaladı gol oldu takım orta yapamazken sen bu çocuğu kenarda tutuyorsun ya hoca yatacak yerin yok

Shane_Falco

Seni oynatmayan hocada beyin yoktur...

ChucKeR

hocayla canberki karşı karşıya getirmek, olmadık yerde umar diye bağırmak hem takıma hem oyuculara zarar verebilir. yaşları çok genç abartmadan sevelim  :evet:

Burak

Artık oynasın daha kardeşim yahu ne yapacak formayı almak için

sadece55

Yaşlanması gerek Kalparın oynatması için

seyf55

Alıntı yapılan: Erdinc - 30 Eylül 2013, 09:00:41
Yaşlanması gerek Kalparın oynatması için

Doğru,hocaya canberk in yaşı 28-30 falan deselerdi genç gösteriyor deselerdi yaştan kaybediyor hocanın gözünde

Sadece Samsunspor

90 dk oynayamaz bence ama mesela 2.yarılarda kesinlikle girmeli

özkan

Şimdi çok basit bir soru,canberkin ikinci goldeki ortasını musa aydın kesseydi ne olurdu ?

Ön direkte defansları karşılar adamlar kontraya çıkardı.

Bu adamın oynaması için daha ne yapması gerek ?

Ahmeti

Doğrumudur bilmiyorum ama haftaya Adiloviç'in oynayabileceğini söylüyorlar eğer doğruysa Umar solda Canberk sağda oynamalı yoksa ilerde çok etkisiz kalıyoruz.

Sol Açık

Alıntı yapılan: özkan - 30 Eylül 2013, 13:04:51
Şimdi çok basit bir soru,canberkin ikinci goldeki ortasını musa aydın kesseydi ne olurdu ?

Ön direkte defansları karşılar adamlar kontraya çıkardı.

Bu adamın oynaması için daha ne yapması gerek ?

Bence de Canberk oynamalı. Ama Musa'ya da haksızlık etmeyelim. Takımımızın (Ekigho yokken) tek gol silahı duran toplar ve onu da silah haline getiren Musa Aydın.

Ama dersen ki Musa ve Canberk dışında kimse orta yapamıyor, kesinlikle haklısın derim...  ;)