21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

iki pozisyonda istediği topları alamadı

brigand

Orta sahanın sağından topla 3 oyuncunun arasından topla driplingini gördükten sonra hazır değil falan bahane uydurma sakın hoca. Oynat bu çocuğu. Bu sezon oynarsa daha olgun bir oyun yapısına sahip olacak gibi geliyor.

ngonge

Formayı gördü, yavaş yavaş takıma dahil olacağını düşünüyorum. Darısı Ercan ve Doğan'ın başına.

Sol Açık

Alıntı yapılan: ngonge - 20 Eylül 2013, 00:40:23
Formayı gördü, yavaş yavaş takıma dahil olacağını düşünüyorum. Darısı Ercan ve Doğan'ın başına.

Aynı fikirdeyim. Serkan Çalık'ın saçmalaması, Ekigho'nun sakatlığı falan da düşünüldüğünde, yavaş yavaş da olsa kadroya girmeye başlayacaktır.

Tek sorunu fiziksel zayıflığı (üflesen uçacak gibi). Buna karşın adam gerçekten uçuyor, topla çok ama çok hızlı. Umarım iyi çalışıyordur, çalışırsa Kalpar'ın formayı vereceğine eminim.

beşnumara

Seni oynatmayan hocanın aklını s...im ben. Maça senle başlamalıydı. Maçtan önce söyledim adsnin bekleri iyi değil ağırlar dedim. Senin kesin oynaman lazımdı. Kalpara ne desen haklısın.

özkan

kalparın adaletine inanırım,olması gereken haftaya serkan çalığın yerine bu çocuğun oynamasıdır.

Ekrem

küstürmeyelim şu  cocuğu ya oynuyor işte kalpar koy oynasın

Shane_Falco

Birol Hikmet dallaması orta sahada bir pozisyonda Canberk topu kurtardıktan sonra arkadan geldi vurdu eminim ki kesmeseydi o atakda tehlikeyi yaratacaktık. Haksızlık yapılıyor kendisine diye düşünüyorum.Daha fazla forma şansı bulmalı...

seyf55

3 kişiyi çalıma dizdiğinde o kadar mutlu oldum ki artık canberk oynamalı hep beraber daha da mutlu olalım

mehmet yılmaz

samsunsporlu1994

Canberk kaliteli bir oyuncu. Boluspor maçında oyuna girdikten sonra zaman zaman etkili ortaları oldu. Hızlı,çabuk ve adam eksiltebilen bir oyuncu. Hüseyin Kalpar neden az şans veriyor anlamış degilim ancak ilk 11'de oynaması gerektigini düşünüyorum.

amisos5506

canberk adiloviç e çok gol attırır.

seyf55

Alıntı yapılan: amisos5506 - 24 Eylül 2013, 12:25:34
canberk adiloviç e çok gol attırır.

Hoca oynatsa sağ açıkta canberki attırır da oynatmıyor

GökhanÇağlar

Şu kadroda yedek kalman büyük haksızlık, ah be Kalpar.

erkutdem55

Kesinlikle ilk 11 de oynaması lazım.Yazık olacak yoksa bu çocuğa.