21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Uc gun oncesine kadar Iki haftadir duz kosu ve guclendirme calismalari yapiyor takmla birlikte calismaya baslamis olabilir.

mimar55

Genc cocuk cabuk düzelir hadi cansın sen lazım sen dikkat et kendine okut bir hocaya filan kendine nazar değiyor bizim oyuncumuza

SSKLA

Alıntı yapılan: mimar55 - 11 Ağustos 2013, 02:28:35
Genc cocuk cabuk düzelir hadi cansýn sen lazým sen dikkat et kendine okut bir hocaya filan kendine nazar deðiyor bizim oyuncumuza

bencede mehmet abi ona bir nas-felak okusun :)

seyf55

nazar değdi  Canberk e  :_nazar

alisan5516

canberk'in bir sıkıntısı yok,gayet düzgün ama aslında hoca açışından çooooooooook büyük bir sıkıntısı olabilir,menajerinin CENK İŞLER olması gibi.

alisan5516

sakatlık filan yok,bugün Ekigho ilk idman fotosu,bakın arkada kim var ?

https://twitter.com/samsunsporbiz/status/366977216204140544/photo/1/large

SSKLA

daha yeni başladı takımla çalışmalara diye biliyorum.

yirmiuc

Alıntı yapılan: alisan5516 - 12 Ağustos 2013, 20:23:01
canberk'in bir sıkıntısı yok,gayet düzgün ama aslında hoca açışından çooooooooook büyük bir sıkıntısı olabilir,menajerinin CENK İŞLER olması gibi.

Canberk'i Beşiktaş'a kaçıran cenk işler mi ?

sadece55

Sakatlığı geçmiş ve form tutmuş bir Canberki oynatmayacak hoca yoktur.

emre

Canberk'in ufak bir sakatlığı vardı, geçti herhalde ki antrenmanlara başlamış.

samuray

murat akyüz hakkında hiç olumluluk duymadım inşallah sakat falan değildir canber oynar

seyf55

canberk inşallah oynar çok yetenekli hocayla falan sıkıntısıda olmaz inşallah

cgr

Bilmiyorum dikkatinizi çektimi...

Bi küskünlük, bi isteksizlik gördüm bugün Canberk'te. Oyuna girdikten sonra takım arkadaşlarına yaptığı sessizce el kol hareketlerini çok garipsedim...

##kdc##

sakatlıktan çıktığı için eski hızını göremedim ben de, biraz korkuyor sanki koşmaya ama zamanla düzelecektir inşallah. bu gençleri hem sporcu hem de kişilik olarak bozulmadan tam kapasiteleriyle takıma katkı vermelerini sağlamalıyız.

celebi

Alıntı yapılan: ##kdc## - 18 Ağustos 2013, 15:50:58
sakatlıktan çıktığı için eski hızını göremedim ben de, biraz korkuyor sanki koşmaya ama zamanla düzelecektir inşallah. bu gençleri hem sporcu hem de kişilik olarak bozulmadan tam kapasiteleriyle takıma katkı vermelerini sağlamalıyız.