21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

SSKLA

Zipladiği yükseklik hayli fazla yerle ayaği arasındaki mesafe ayağı ile göğüsü arası kadar  ???

kalptenþimþek

20 Şubat 2013, 01:06:48 #286 Son düzenlenme: 20 Şubat 2013, 01:10:21 kalptenþimþek
mübarek  göktürk uydusu gibi.. maaşallah...

edit1 göztepenin hocayı kes 8)

edit2 muhtemelen fotoğrafın iniş ya da kalkış anında çekldiğini düşünürsek daha yükseğe çıkmıştır.. :_nazar

cgr

O arkadaki uzun boylu flu görünen adam yine doğan abi değil mi  :(  :P

sadece55

Aynen bende ona dikkat ettim:)

atakan

bu çokcukta büyük iş var.allah sakatlık kaza bela vermesın.avrupada büyük kulüplerde oynarsa kimse şaşırmaz heralde.

Shane_Falco

Ercan ile Canberk 2.yarı düzenli olarak oynamaya başladılar.Şunu merak ettim bu sene Türkiye'de düzenlenecek U 20 dünya kupası kadrosuna alınma gibi bir durumları var mı bizim oyuncuların ? Gerçi bu kategoride seçilen oyuncular genelde Süper Lig takımlarında forma yüzü görmeyen A2 oyuncuları olur ama neyse...

brigand

Alıntı yapılan: cgr - 20 Şubat 2013, 11:44:50
O arkadaki uzun boylu flu görünen adam yine doğan abi değil mi  :(  :P

Direk ona baktım : ) Fenomeno yaa : )

burakbas

r.s gelir de doğan abi orda olmaz mı?  8)

berusa55

CANBERK AYDIN KOŞULARA BAŞLADI

Geçtiğimiz haftalarda idman esnasında sakatlanan ve bir ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan genç oyuncu Canberk Aydın bugün ilk kez koşulara başladı. Genç yıldız, Fizyoterapist Abdurrahman Duran ile birlikte bugünkü idmanda düz koşu yaparken genç oyuncunun tahmin edilen sürede sahalara döneceği öğrenildi.

Kaynak

King1965

genc oyuncu oldugundan yasının cok genc olmasından bakın faydası bu .. hemen vucut kendini topluyor mazallar 32 yasında bır oyuncumuz sakatlansaydı ınanın 2 ay kendine gelemezdi

gencken parmagınız kesıldıgınde hemen kapanır ertesı gun kabuk  baglar
yaslanınca parmagınız kesıldıgınde ıyılesmesı zaman alır derdi dedem.

samuray

en kısa sürede geçer inşallah sakatlığı canberkin

Ahmeti

Rize maçında yokluğunu hiç aramadık ama ondan sonraki maçlarda mumla aradık. Umarım Erciyes maçında yerini alır.

seyf55

uçan adam iyileş uçur bizi özledik seni :evet:

kalptenþimþek

oguzhann555

Bana Canberk'in bek olarak değil de sağ açık oynaması daha uygun geliyor.Çok hızlı ve bileklerine hakim.Bekde Adem Alkaşi gibi daha yetenekleri kısıtlı ama savaşan birisi oynamalı.