21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Sakatlık gecti bekliyorum diyor
sen daha cok beklersin :D

Shane_Falco

Bu ne oldu nerelerde bu çocuk ?

kamuri

Arkadas bi insan bi senedir nasil sakat oluyo birinin cikip aciklamasi lazim

Furkan

Var bil iş bu Canberk mevzusunda ama ben çözemedim. İnşallah kayıp gitmez ne bizden ne de futboldan.

muzaffer4

Fiziği cok zayıf ikili mucadelede cok zorlaniyor.

maviay55

koçum benim formayı kaptın nazar değmesin

SametYılmaz55

geçen sene hiç oynamamış olmasına rağmen son derece iyiydi bence.zamanla daha da güçlenip daha iyi olacaktır.çok şükür bu zeminde sakatlık falan yaşamadan güzel oynayarak bitirdi maçı

##kdc##

oğuzhan'ın ceza sahası içinde rakibe bıraktğı pozisyonda ters kanattan gelip rakibin şutunu iyi önledin, güçlendikçe daha iyi olursun inşallah

cembaba

Karşıyaka maçında gayet iyiydi. Nazar değmesin.

Shane_Falco

Oynadıkça daha iyi olacaktır. Sakatlık vb bir durum yaşamazsa artan özgüveni ile beraber performansı yükselecektir.

nomak55

Beyler adam bi senedir oynamıyor bi gücünü toplasın bi maç ritmi yakalasın bakalım. Hemen acele etmyelim potansiyeli var. Daha iyi olacaktır. Zaman zaman maç için dede gösterdi bunları.

Burak

Bence taraftara fazla güveniyor. Daha fazla özveri daha fazla sorumluluk lazım kaç senedir Canberk diyoruz ortada bir netice yok şu anda

beşnumara

Bu hali bile yetiyor takıma. Kendine iyi bakıp  takımı yalnız bırakmamasi lazım.

binikalamadım

Ümit Hoca ile Canberk birlikte eski maçları izlemişler...Ümit Hoca , - Canberk ben bu adamı istiyorum demiş.  :D

nomak55

Alıntı yapılan: binikalamadım - 18 Eylül 2015, 21:40:50
Ümit Hoca ile Canberk birlikte eski maçları izlemişler...Ümit Hoca , - Canberk ben bu adamı istiyorum demiş.  :D

Bu ümit hoca adamı nasıl gaza getireceğini biliyor benim çıkıp oynayasım geldi yeminle son haftalarda da iyi gidiyor üzerine koyarak gidiyor fizik gücü de yavaş yavaş eski günlerine doğru ilerliyor. Bize daha maçlar alacaksın Canberk kardeşim devam