21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

maviay55

Forma sana cok yakisiyor helal olsun

mehmet yılmaz

Aslanım benim...  >l< >l< >l< >l<

##kdc##

maşallah, Allah'ım nazarlardan korusun..

desperate1

yedeğe çekilirse isyan çıkar.bugün sahadaki 22 futbolcunun en iyisiydi.Bence bu ligin üstünde bir yeteneği var.

orucreis

helal olsun sana diyorum...    >l< >l< >l< >l<

cany

defanstaki müdahaleleri de iyi, hücumda yaptıkları da. helal  >l<

Sioux

Kemal, Doğan ve Ercan'dan epeyce önde, hazır.
Kalpar'a rağmen, pers etmedi. Oynuyor çatır çatır.
Aferin bücür oğlan ;)
Canavar, canavar.

cembaba

:kanka: Maşallah nazar değmesin.

Sol Açık

Bek olarak hücuma çıkışları (özellikle driplinge ve çalıma başladığında) harika. Ama benim fikrim savunmacı olarak önemli hatalar yapıyor.

Bu maçta Murat Gürbüzerol epey tehlike yarattı ve hemen hemen tüm pozisyonlar onun kanadından geldi (özetlerde bile bu durum bariz belli). Örneğin 2.yarıda, maç 1-1 iken, Murat Gürbüzerol'un ara pasla kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda, ofsaytı bozan ama rakibi de kovalamayan Canberk'ti. Ayrıca takım olarak çıkarken de kritik pas hataları yaptı. Özetle, bu maçın "en iyisi" falan olduğunu düşünmüyorum, ama hocaların "en çok ilgisi"ni hakeden oyuncu.

Çok özel yetenekleri var Canberk'in. Özellikle sağ bekte oynadığındaki hücum bindirmeleri, sağ açıkta oynadığından daha da etkili. Ama savunma özelliklerini ve konsantrasyonunu arttırması gerek diye düşünüyorum. Bunu yaparsa mükemmel bir sağ bek olacak.

Sadece Samsunspor

Canberk çok canlar yakacak inş elimizde tutarız. Daha şimdiden diğer takımlarda kıpırdanmalar başladı

beşnumara

Adamsın Canberk de o turgay yavşaanın yanında ne işin var koçum. Seni oynatmayan hocanın suratına köpek işesin  :kafa:

vanlioglu

Helal lan sana helal.

Topla öyle bir gidişi var ki sanki topu hiç kaybetmeyecekmiş gibi, leblebi gibi adam geçiyor.

bu çocuğu oynatmamak, bu takımın geleceğine yapılan ihanettir.

55.hakan

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/jesus-navas/profil/spieler_15956.html

Yukarıdaki adamı bilenler bilir,Sevilla'da yetişen bir adam değeri 20 milyon euro.Futbolunu da izleyenler bilir tarz olarak Canberk in bu adamdan bir gram farkı yok.İşte bu adamı yetiştirin değeri bu adam kadar artacaktır.Ancak sağ açıkta oynatın bu adamı artık da kendini gösterebilsin.Yoksa defanstaki bir hatasında yerle ederler.

brigand

Oynadıkça daha da iyi olacak. Bunu çok net bir şekilde gösterdi zaten.

Atakumlu

Fatih Terim yakın takibe aldırmış , piyasası günden güne artıyor , TFF sitesine göre 2017 ye kadar sözleşmesi var bizimle , inşallah Canberk konusunda bir hata yapılmaz ...