21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

Kaya

>l< >l< >l< >l< >l< Oynayarak devleşecek bir isim.Oynamalıııııııı....

FaTiH_HaN

Canberk den böyle bir video bekliyorum,ya hüseyin hoca beni oynatman illa zenci mi olayım  :)
Kizlar İlla İbnemi Olalim

orucreis

Sir huso ya çok güzel yanıt verdi helal olsun

oguzhann555

Şu saatten sonra seni bu takımdan kesenin  :evet: Ayrıca bu adam açık oynamalı açıkkk!  :x((

utb 55

İnşallah Manisa maçına ilk 11 de çıkar ve Cemil'in yerinede Ercan'ı oynatır hoca.

berlinli55

hata yaptin kocum topu musa sinana atmasaydin iyidi. keske topla kalenin icine girseydin
belki oynardin ozaman haftaya ama böyle isin hüseyin kalparda zor :(

GökhanÇağlar

Şu çocuğu bir kere sağ açıkta oynat be hoca, yazık oluyor defansta. Adamın her bindirmesi gol pozisyonu oluyor.

mimar55

Ya arkadaşlar adam hızlı defansta hızlı adamımız yok normaldır orda oynamadı kaç tane top kesti hızı sayesinde birazcık insaflı olun takımda kaç tane bu kadar süratli topcumuz var defansta şu anda en doğru seçim bence çıkışta iyi yapıyor bence şuanda yerini hiç yadırgamadan oynuyor aynen devam forma giysinde her yerde oynar

binikalamadım

bu çocuk sağ koridor serbest oynatılmalı , tam bir çizgi futbolcusu

lato

Umar'la arkalı önlü felç ederler sağ tarafı

Furkan

Tebrikler kardeşim helal olsun seni biz oynattıracağız bu takımda birileri kesse de

Mert

yirmiuc

Takimin en iyisiydi diyebiliriz.
Bir de sag acikta oynatsa hoca!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

mimar55

İnşallah başka sakatlık yaşamazsın helal olsun alın terine kurban helede bir ters kademeye girişin vardı ayakta alkışladım >l< >l<

Burak

Çok iyi futbolcu olacaksın milli takıma kadar önün açık inşallah kendini salmaz geliştirirsin