87 - Serdar Özkan

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 16:22:28

« önceki - sonraki »

maviay55

serdara kızan dönsün bi domingueze hakan arslana baksın serdar ın ölüsü bu takımda oynar!

ama dün gelmiş adamı bugün oynatmanın mantığı nedir çözebilmiş değilim  :hnk:

LisandroLopez

Şimdi herkes bitti Serdar suçlu oldu nerdeyse :)
Arkadaş Serdarın hakkaten ölüsü oynar bu takımda..
Hakan Arslan ı gördükten sonra futboldan soğuyorum Serdar gibi adam oynamaz mı..
Ve şöyle bişey var ki sonuncu Ankaragücünde yedek kalan oyuncu bizde rahatlıkla ilk 11 oynayacak göreceksiniz.. Siz düşünün takımın durumunu artık

KotuCocuk55

Oyuna girdigi kisa sürede etkili oldu topla oynadi ama biz takim ve stad olarak o dakikalarda coktan birakmistik maci ne yazikki!
Geri kalan 15 maclik periyotta basarili olacagina inaniyorum!

erkutdem55

Ayaküstü leblebi gibi adam geçti.Bu adamı devre arasında soksaydı,bence kazanmıştık,çünkü çok müsait yakaladık üretemedik.

Kadir ÇELEBİ

Serdar özkan önce kendisine sonrada Samsunsporumuza katkı sağlayacaktır bu sefer güvenmek istiyorum sana..

oguz_5528

Çok iyi olacak bizde bu adam

GurbetciFanatik

Hakan bu takimda orta sahada görev yapiyorsa
Bu adam yapamaz diyen varsa o zaman bu futbulu biz tartismayalim.
Adam o kadar kötü olsa oynarmiydi  besik_tas galata_saray da.
Milli Takima yükselirmiydi.
Tamam eski formundan uzak belki bizde yine yakalar.

##kdc##

Adam oyuna girdi tüm atakları ona yönelttik, teke tekte rahatça da rakiplerini geçti. O dk dan sonra zaten elden bişi gelmezdi. Önümüzdeki maçlarda iyi işler yapar.

binikalamadım

keşke ilk 11 e koysaydı ya da ikinci yarıya serdar la başlasaydı...

GençKozluklu

Dünkü maçta hırslı gördüm. Umarım bu sadece cin con a karşı olan bir hırs değildir. Yoksa çok faydalı olacak gözüküyor.

Desiqner

Direkt gözüme adam geçmesi takıldı.Rahatça 2-3 adamı oyundan düşürebiliyor.İlk 11'de takımımıza katkı sağlayacaktır...

Sioux

beşnumara

Kendi alanımızdan çıkarken çalıma girip topu kaptırırsan bu senaryoları daha çok görürüz.Görevin icabı çalım at ama yarı alanımızda yapma bunu.İnşaallah katkı sağlarsın beni yanıltırsın.Ayrıca son dakikalarda ayakta kalmaya çalışmanı unutmamak gerek.Tebrikler...

kaptan 55

iki dakikada adamı messi yaptınız ya helal olsun la yediğimiz golü izleyin.

ChucKeR

kondisyonu beklediğimden yüksek. ama hala önyargım var bu adama karşı. ts'ye gol atarsa oturur bi düşünürüm .  :evet: