50- Dilaver Güçlü

Başlatan kuzey55, 25 Aralık 2010, 00:42:54

« önceki - sonraki »

cgr

50 numaralı formayı giyecek bu sene Dilaver

sadece55

Dilaver bu takıma iyi bir yedek olacağını düşünüyorum...Fizik gücü bankasya için pek yeterli değil

Ayberk

Orta sahadaki alternatifsizliğimize ve dakika 75'ten sonra orta sahaya sadece Mustafa Gürel'i alabiliyor olmamıza karşılık yapılmış güzel bir transfer gözüyle bakmaya başladım son zamanlarda Dilaver'e

Ertuğrul Sağlam

Antremanlarda sergilediği performansı sahadada sergilerse bu çocuktan bir daha kimse formayı alamaz.

Ollivanders

o zaman 2. Anıl vakasıyla karşı karşıyayız :D

GökhanÇağlar

kartal maçında oynaması lazım artık,turgay dan daha iyi oynar en azından..

sadece55

tekniği yüksek ama biraz kırılgan bir oyuncu...aslında biraz özverili oynarsa murat gibi yararlı olabilir

GökhanÇağlar

oynasın da bi görelim işte külübeden beri anlaşılmaz,kalpar anıl gibi bunu da ziyan etmesin..

Gorkem

Bu adamın oynaması lazım.

kuzey55

dün akşam idmanı izledim. malesef sakatlandı dilaver ama takıma girecektir bikaç hafta içinde.

Ahmeti

nihayet kartal maçımda seyredebildim çabuk,ayaklarına hakim ve ne yaptığını bilen bir futbolcu bence bu takımda şu kadro yapısına göre banko oynamsı gerekir diye düşünüyorum çünkü böyle tip topçular oynadıkça daha iyi olurlar.

AhmetDenizci

sakat herhalde bu hafta kadroda yok

GökhanÇağlar

çok kaliteli topçu,azizi gördükçe daha iyi anlıyorum..bence oynatılmalı

Ollivanders

Burak

Dilaver'in bütün Almanya'da yetişen oyuncular gibi uzaktan şutu etkili sanırım. Kapanan takımları açmakta sıkıntı yaşıyoruz zaten . Orta sahaya Turgay'ın ya da Aptalaziz'in yerine denenmeli