5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Turgay Gölbaşı gerçekten çok iyi oldu hem şehri hem taraftarı daha doğrusu SAMSUNSPOR'u seviyor zaten bu sene bizim o ruhu yakalamamız lazım o ruhtada Turgay her türlü iş yapar.

ngonge

Demek ki yeni yönetim geçen yönetimin hatalarını birer birer düzeltiyor.

Turgay vasat bir oyuncu, 1.ligde oynar ama mesele o değil. Adam takımın kaptanıydı, biz süper lige çıkarken oyuncuların kaliteleri değil, ekip olmaları bizi çıkartmıştı.

Bu ekibin önemli bir parçası da takıma geri geliyor, genç oyunculara ağabeylik yapabilecek biri. Hayırlı olsun diyorum, ön libero oynar, sağ bek oynar her türlü yararlı olur.

samuray

turayın gelecek olması sevindirivi bankasyada her zaman iş yapar üstelik samsunu camiayı tanıyan eski futbolcumuz olması da bi avantaj

lucarelli

Doğru bir transfer. Her ne kadar kısıtlı kapasitesi olsa da camia ve şehri tanıması gerese kaptanlığı açısından şehri tanımayan bir futbolcudan daha verimli olacaktır.

mert ak

yararlı olabilecek bi oyuncu umarım iyi iş çıkarır hayal kırıklığı yaratmaz :) samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

cembaba

Ben çok sallamışımdır arkasından doğrudur. Haklılığım konusunda da herkesle tartışırım. Ama elinden geleni yapan bir futbolcuydu. Yüreğiyle oynaması ve arkadaşları tarafından çok sevilmesi de cabası. Kulübümüzde görmekten gerçekten mutlu oldum. Yaptığın fedakarlık için teşekkürler Turgay Gölbaşı !

brigand

Hoşgeldin Tank : ) Böyle bir girişimde bulunması bile yeterli bu ortamda.

FaT1h

Alıntı yapılan: CemBaba - 30 Temmuz 2012, 02:29:28
Ben çok sallamışımdır arkasından doğrudur. Haklılığım konusunda da herkesle tartışırım. Ama elinden geleni yapan bir futbolcuydu. Yüreğiyle oynaması ve arkadaşları tarafından çok sevilmesi de cabası. Kulübümüzde görmekten gerçekten mutlu oldum. Yaptığın fedakarlık için teşekkürler Turgay Gölbaşı !

Evet cem katılıyorum oynadıgı zaman sac baş yoldurdu ama gercekten teşekkürler böyle bir fedakarlık yapması diger samsunlu oyunculara örnek olur inşallah

Serkan

FaTiH_HaN

Hüseyin Kalparın stoperden bozma orta saha yaratma çabası Turgaya fazlasıyla yüklenmemize neden olmuştu  :) Tam bu görevinin hakkını vermeye başladığı dönemde takımdan gönderildi, yeniden gelecek olmasına sevindim.

Burak

Hakan Arslan'la ortada iyi mücadele ederler birde yaratıcı bir adam alabiliriz inşallah  orta sahaya hayırlı olsun şimdiden

Nuri Asan

belki sac bas yoldurdu ama zamani geldi takima  takim ruhu asiladi ve  bizi sampiyon yapti. sampiyon oldugumuz sene biim kadro cok iyi bir kadro degildi ama ruh vardi turgay in katkisi buyuktu. 86 ruhuna sanki donduk gibi geliyor icimden takimina hos geldin  kaptan

Theofanis Gekas

başlığın taşınmasını rice ediciğim  :)

twitter

muzaffer4

beyler 2011 ruhu geri geliyor..