Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

_SoN_

Hocanın yükü ve ona verilen olağanüstü yetki yeni yönetici ve birimlerle acilen paylaşılmalıdır, hoca istesede ona bu kadar sorumluluk çok ağır geliyor.

alperen_55

Bizi şampiyonada yapsan,Özellikle taraftarımızı küçük düşürdüğün Giresun maçı başta olmak üzere,diğer maçlar genelinde olmayan oyun planın ve lig bitmiş hala ilk onbir oluşturamamış olman sana olan inancımı tamamen yitirdin.Kesinlikle Yüksel başkanın belirttiği hedefe bizi taşıyacak hoca değilsin.

brigand

Madem başkan bu kadar arkanda, aksiyon al hoca. Bir reset at kendine, risk al değiştir biraz kendini. Bak yine yoksun takımın başında önümüzdeki tahmini 2 maç.
Ama artık bir şeyler yapman lazım. Doğru yanlış başka şeyler denemen lazım. Bu takımın dişlilerini sıkman lazım. Bu nedenle dediğim gibi önce kendine sonra takıma reset at.
Kim hak ediyorsa o sahada kalsın. Bu kadar desteğin varken bu sezonu çöpe atma hoca. Madem devam edeceksin kır inadını!

Raqua55

Az once Instagram'da antreman fotolarini gordum. Fotografa bakinca Moralsizlik ve gerginlik yuzunden okunuyor. Gercekten uzuldum. Insallah tuzla macini kazanip yolumuza devam ederiz aksi taktirde play off hesaplari yapalim.

Kaya

Berbat bir konuşma yapmış. Çok yazık.  https://www.youtube.com/watch?v=w9O3lmugeko

Kenetlenmek , sonucunda hep beraber şampiyon olmak istiyoruz ama gel gelelim hoca , en ufak başarısız sonuçta ''Samsunsporlu olduklarına inanmadığım'' dediği bir topluluğu, kötü sonuçların ve kötü oyunun önüne geçebilmek için öne sürüp hayali bir mücadele içine giriyor. Samsunsporlu olduklarına inanmıyorsan ne diye reklamlarını yapıyorsun ? Yoksa hedef, haklı gerekçeler ve düzgün üslup ile eleştiri yapan taraftarına  aba altından sopa göstermek mi ?

Gel de kenetlen...

##kdc##

Çıldırmamak elde değil. Hiç kimse de demiyor ki "Yahu şurda şurda hata yaptık. O kadar yatırıma harcanan paraya oynadığımız futbol yakışmıyor."

Siz dua edin taraftarlar stadyumda değil, kaç hafta dayanırdın acaba bu takımın başında..

celebi

çok büyük hayal kırıklığı

cembaba

Ben sadece baskı oluşturma kısmına kesinlikle katılmıyorum. Taraftarın olmadığı bir ortamda baskı nasıl oluşturabiliyoruz bunu da anlamadım. Şehrin ne baskısı var Allah aşkına? Hocam seni seviyoruz fakat daha gerçekçi açıklamalar bekliyoruz. Bu dakikadan sonra 7 maçı kazanın da nasıl kazanırsanız kazanın.

Stoper

Hedef şaşırtma, gündem değiştirmede üstünüze yok.
Hakaret, küfür bla bla.
Sıkıcı oldular artık.
90'larin tribünü olsa, başta Gökhan Alsan olmak üzere dışarı çıkartmazlar sizi.

mehmet yılmaz

31 Mart 2021, 13:02:46 #564 Son düzenlenme: 31 Mart 2021, 13:06:26 mehmet yılmaz
Hocanın konuşmasında hemen hepimiz doğal olarak bir yere odaklandık.

Temel mesele, her eleştiriyi düşmanlık olarak algılamak. Hoca'da da böyle bir eğilim var. Ülke genelinde de...

"Zaten onlar gerçek Samsunsporlu değiller" cümlesi tehlikeli bir cümledir. Kime göre, neye göre?

Gerçek vatansever olamaz, gerçek Atatürkçü olamaz, gerçek müslüman olamaz vs... Bunlar doğru ifadeler değil.

Yani her şey iyi de, biz mi uyduruyoruz? Mesela ben Giresun maçı bitimine kadar hocaya hep destek verdim. Yine veriyorum ancak güvenim sarsıldı.

Diyor ya, Guido'nun şutu girse farklı olacaktı vs... Bu durumda ben de Giresun fiyaskosuna kadar gerçek Samsunsporlu idim, şimdi Çin malı mı oldum?

Bence taraftar popülizmi ne kadar yanlissa eleştirenleri düşman ilan etmek de o kadar yanlış...

Desiqner

Alıntı yapılan: Desiqner - 13 Aralık 2020, 20:17:14Kesinlikle katılıyorum. Nedense futbolu aklı başında takip eden insanlar haricinde sürekli bir isim övme feşizmi var Türk futbolunda. Ertuğrul hocaya da bu yapılıyor aslına bakılırsa. Bursasporlu bir hesap yazmıştı twitterda hoca geçen yıllarda taktik bilgisini geliştirmemiş ve transferde hala başarısız diye. Bunu süper ligde şampiyon yaptığı halde söylüyor. Neden ? Çünkü süslü kelimelerle gerçeklerden kaçamazsınız. Sizin isminizden korkarak 5 maç rakip takımlar çekingen oynar. Baktılar ki fire veriyorsunuz Bursa maçında olduğu gibi çoluk çocukla 3 lük yapıp gönderirler.
Bunları söylüyorum çünkü bu takımın hedefi Avrupa'da oynamak. Avrupa diyorum. Henüz Türkiye 1. liginde ümit veren bir takım kuramamış , gelecek vaad eden ve oyuna etki eden 2-3 oyuncu transfer edememiş bir hocadan hiç olmazsa Başakşehir ayarında derli toplu bir takım , transfer başarısı bekliyor muyuz ? Ben beklemiyorum. Ertuğrul hocam beyefendi kimliğiyle hep saygı duyduğum bir insan ama Yüksel Yıldırım'ın Samsunspor projesinde ona güvenmiyorum.

Zamanın beni haksız çıkarmasını dilerdim.

ugurozkan

Giresun'dan ilk golü yediğimizde ekranı kapattım kaç gün oldu ne foruma girdim ne takımla ilgili haber okudum. Şimdi yukarıda okudum guido'nun topu girse farklı olacaktı demiş. Bundan önce guido'nun topu iki kere girdi. Biri demir maçında. sonrasında rezil top oynattın, sonra Adana maçı son dakikada girdi düşecek takımı zor yendin. Onlar girdi de ne oldu ne kattın takıma.
Hocalığa başladığından beri kabız oyun. Dapdar bir oyuncu havzası var kafasında yıllardır güncellememiş. Sonra taraftar suçlu. İçerideki maçlarda taraftar olsa, taraftar aldırırdı o maçları sen de kazandım sanırdın.

eprianu

Ertuğrul Hocanın son açıklamalarından sonra ümidimi tamamen kaybettim. Maçın 23. dakikasında kırmızı kart gören Gökhan Alsan suçlu değil, küfür eden Nadir suçlu değil, bu kadar paraya rağmen Gyasi ve Plumain gibi çöp isimleri getiren Aztopal suçlu değil, 2 senedir ne oynattığı belli olmayan kendisi suçlu değil, taraftara kükreyip TFF'ye kedi kesilen ve maçı tekrar ettirmeyi başaramayan Yüksel Yıldırım suçlu değil ama eleştiri yaptı diye taraftar suçlu!

Aynen suçlu biziz. Ama şunu unutma ki sen gideceksin biz kalacağız Ertuğrul Hoca!

İnşallah geri kalan maçlarda işimiz rast gider. Yoksa hoca panik havasından kurtulamamış. Bu seneyi öyle ya da böyle bitirir İnşallah. Önümüzdeki senelerde kendisini görmek istemiyorum.

cembaba

01 Nisan 2021, 10:48:26 #568 Son düzenlenme: 01 Nisan 2021, 11:25:37 cembaba
Hepinize yazıyorum. Kim bu kriz ortamını yönetip, hem de iyi futbol oynatabilir? Bugün getirelim dediğiniz kişiyi de buraya yazın. Hocayla devam...

_SoN_

Hoca'ya yapılan eleştirileri anlıyorum, bir çok eleştiride bizde bulunduk, ama şuan öyle bir kırılma noktasındayız ki, bu işin geri dönüşü yok, bu yüzden az çok anlayabiliyorum hocayı, şu dakikada oyuncuları ölesiye eleştirmenin, hocayı ve etrafındakileri oyunculara kırdırmanın hiçbir mantığı tutarlılığı yok, çok önemli bir noktadayız, elimizdeki kadro ve oyuncu yapısı bu, bir şekilde istemeden de olsa bazı durumları görmezden gelip herzamankinden daha fazla destek olmak zorundayız. Hoca da bu noktada ısrarlı, eleştiri için özellikle yoğun eleştiri için şuan artık çok geç kalındı, bu saatten sonra KAYITSIZ,AMASIZ takımızın ve hocamızın yanında olmalıyız. Sezon sonu bizi şampiyon yapsınlarda gerekirse hepsini teker teker göklere çıkaralım. Hoca bizi bu sene üst lige çıkarsında varsın o bilsin tüm doğruları, biz hatalı olalım.

Şuanda AMASIZ,FAKATSIZ takımızın yanında olma, onları olumlu yönde motive etme zamanıdır, son 7 maçımız kaldı, puan kayıplarıda olabilir kötü oyunda, ben kırmızı karttan sonra ağlayan Kerem'e ve Hocaya inanıyorum, biz üst lige çıkacağız.

Sizde inanıp şu maçla beraber takımızı her zamankinden daha fazla destekleyin arkadaşlar. Yolun sonu evimizin kapısı olacaktır.