Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

defansif orta saha

Ertuğrul Sağlam'a sportif açıdan ve uzun uzun açıkladığım küfür olayından dolayı çok kızgınım ama tazminat konusunda ağzımı açıp tek kelime diyemem. Sayın başkan neye güvenip beş yıllık imzaladıysa, neye güvenip o kadar tazminat miktarını kabul ettiyse ona göre ayarlayacak kendini.

Ne yüksel yıldırım ilk kez teknik direktör yollayan bir başkan, ne de ertuğrul sağlam ilk kez görevine son verilen bir spor adamı. Yalnız, başkan herkese böyle yüklü tazminatlar saçacaksa taraftara gönül koyup "forma alın, bilet alın" demesin boşuna.

eprianu

Yaptığı açıklama defolarla dolu. Hala bu sezon için kendini başarılı görüyor. Geçen sene 6 puan geriden gelip şampiyon olduğumuzu söylemiş ama bu sezon 10 puan önde olduğumuz Adana Demirspor'a şampiyonluğu verdiğimizden bahsetmemiş.

Lig devam ederken "Sezon bitse de herkes eteğindeki taşları dökse" şeklinde bir ifade kullanmıştım. Ancak ne Yüksel Yıldırım ne de Ertuğrul Sağlam camia içinde yaşanan olaylar hakkında detaylı bilgi vermedi. Yüksel Yıldırım yine son haftalarda yaptığı röportajlarda bazı konulara değindi ama Ertuğrul Sağlam hiç konuşmadı. O yüzden bu tarz kaçamak basın bildirileri kendisini aklamaz. Çıkacak adam gibi her şeyi açıklayacak.

5trawberry

Açıklama zerre samimi değil.
Neden?
6 puan geriden gelip şampiyon olmayı başarı görüyor ki haklı, ama 10 puandan şampiyonluğu vermeyi es geçip lider ile aynı puanda tamamladık, başarılıyız diyor.
Allah aşkına hadi ordan hoca!
Agza alınmayacak hakaretlere tepki gösterdim diyor.
Hoca sen bu takımı beş maç eksik bıraktın hakemler de mi ailene küfür etti de, onlara da s.ktr çektin.
Bi tarafı sıkışan aileme küfür ettiler diyip, geçiyor karşıya.
Kalecisi kolsuz gibi top tutamaz, ortasahasi yerden kalkmaz, hocası eli cebinde maç izler...
La bu millet niye, Kubilay'a Yasin'e  Dje'ye Guido'ya sövmüyor da size sövüyor o zaman.

Parayla işim olmaz diyeceksin, fedakarlık talebim diyeceksin. Adam gibi adam olan istifa eder çekip gider. Parayla işim olmaz dediğin için diyorum. Yoksa tazminat en doğal durum.