Gökhan Alsan

Başlatan Kaya, 02 Eylül 2019, 23:20:21

« önceki - sonraki »

Stoper

Manisa maçına iyi hazırlanmış. 1 golün de asistini yaptı. Çok hırslıydı.

ata55

Büyük maçı büyük oynadı. Aferin Gökhan.

55_OrHaN_55

Arı gibi çalıştı gerçekten. İnşallah kalan bütün maçlarda aynı Gökhan'ı görürüz.

Sadece Samsunspor

Boyuna degil islevine bak demisler :) kafa gollerimizin 1 numarasi :)

s_uzunkaya

gökhan 3-4 maçtır takımı sahiblendi, bir parçası olduğunu kabul etti nihayet. formu artarak devam edecektir. 1. lig kadromuzda olmayı başaracaktır.

ngonge

Değişik bir oyuncu. Sahada görünmüyor ama bir anda ceza sahasında belirip gol atabiliyor. Çok kritik golleri oldu gerçekten de. 10 numara pozisyonuna konmasını yadırgadım ama sonuçta Kubilay'dan daha çok katkı verdiğini düşünüyorum.

ali ihsan

Bunun birde sol ayaklısından lazım bize

_SoN_

Bu senenin en iyilerinden biri, aldığı paranın hakkını fazlasıyla verdi, onu bize kazandıran İrfan hocanında kulakları çınlasın, onada teşekkürler.

jean

Tesadufmudur bilemem yuksel baskan tv de 2 bucuk milyona oynadigini soyleyince performansi artti

mehmet yılmaz

İkinci Devrenin En Golcüsü Gökhan

Samsunspor'da ligin ikinci yarısında en fazla golü orta saha oyuncusu Gökhan Alsan attı.

Samsunspor, ligin ikinci yarısında oynadığı bütün maçları kazanıp, en yakın rakibine 10 puan fark atarken oynadığı 10 maçta rakip ağlara 23 gol gönderdi. Kalesinde ise sadece 3 gol gördü. Temsilcimizin attığı 23 gole en fazla katkıyı ise bir orta saha oyuncusu olan Gökhan Alsan yaptı. Gökhan, attığı 7 golle ikinci devrenin en golcü oyuncusu oldu. Gökhan'ı 4 golle Bahattin Köse ve 3'er golle Guido Koçer ve Burak Çalık takip ettiler. Gökhan'ın ligdeki toplam gol sayısı ise 10.

Bu arada Samsunspor'da 19 gollü Bahattin, 10 gollü Gökhan Alsan ve 9 gollü Atabey Çiçek üçlüsü toplamda attıkları 38 golle ligdeki 10 takımdan daha fazla gol atmış oldular.

mehmet yılmaz

Gökhan Alsan: Şampiyon Olacağız

Lig Radyo'da Yetkin Etkin'in sunduğu programda Samsunspor için özel bir bölüm yapıldı. Programa telefonla bağlananlar arasında Gökhan Alsan da vardı.

Lig Radyo'da Yetkin Etkin'in programına telefonla bağlanan Gökhan Alsan şu açıklamalarda bulundu: "Samsunspor'un teklifi olduğu gibi Süper Lig ve 1. Lig ekiplerinden de teklifler vardı ancak hem Samsunspor'un başarıya aç olması, büyük bir camia olması hem de şampiyonluk hedefi taşıması nedeniyle Samsunspor'u tercih ettim. Bu tercihimden dolayı da çok mutluyum. Kısmet olursa çocuklarımıza anlatacağımız büyük bir şampiyonluk hikayemiz olacak. Böylesi büyük taraftarı daha önce görmemiştim. Samsunspor'a geldiğim ilk günlerde bir sakatlığım vardı ve beni çok zorluyordu ama bunu bahane etme şansım yoktu. Ertuğrul Hoca'nın gelişi ile birlikte hem benim hem de takımın bireysel performansları çok arttı. Aslında biz sezona kötü başlamamıştık ama Manisa FK bizden daha iyi bir performans sergiliyordu. Fakat Ertuğrul Hoca'nın gelişi ile birlikte çok iyi bir seri elde ettik, Dahasıkendimize güvenimiz arttı. Takım ortamı gayet iyi bir hale geldi ve biliyorsunuz 12 maç ardarda kazandık. Ben şampiyon olacağımıza kesinlikle inanıyorum. Lige verilen bir ara var ama aranın bitiminde taraftarımızla birlikte çok güzel bir şampiyonluk kutlaması yapacağımızı düşünüyorum.

55__Gurbet__55

Son 3 maç Serdar Ali Çeliker'in sinemaki dediği futbolcu tipinin vücut bulmuş halı. Acil kendisini toparlaması lazım.

Lusage

Taraftar versin sana gazı. Sende sahada yürü Atlet beyefendi..

5trawberry

Gökhan kendini garanti sanıyor. Geçen senenin istatistiği ile vazgeçilmez olacağını düşünüyor.

KocumVolkan

1 maç dinlense hem onun için hem bizim için çok iyi olacak.